Místa
 

Byt Cassidyových

Byt se nachází ve starší zástavbě San Francisca, blízké centru velkoměsta. Má dvě ložnice, koupelnu a od dveří se vchází rovnou do obývacího pokoje. Kuchyň je částečně vyčleněna z bytu, protože jako jediná je od obývacího pokoje napravo. V bytě se událo mnoho bitev, které ovlivnily život jak Briany, tak Erin - viz útok pekelných démonů na Erin nebo aktivování Erininých schopností.

V okamžiku, kdy je Erin Adamem požádána, aby se přestěhovala do domu Halliwellek, přestává pomalu ale jistě mít byt Cassidyových svou pravou funkčnost. Po dalším překvapivém odhalení, že Briana je ve skutečnosti Paige M., už byt ztrácí definitivně svou funkčnost. Paige v něm moc času netráví. Spíše více času tráví v domě Halliwellek.

 

Byt Bennetových

Byt, který zprvu obýval pouze Victor Bennet, ale po tragických událostech před téměř osmnácti lety, začali byt obývat i Wyatt a Chris. Zde se tak uskutečnilo mnoho diskuzí nad tématy jak ohledně magie, tak osudová rozhodnutí týkající se vztahů.

Na přelomu druhé a třetí sezóny se Chris rozhodl přestěhovat se do domu Halliwellek. O pár měsíců později ho následuje i Wyatt a byt Bennetů přestává hrát roli.

 

Dům Halliwellů

Zprvu neobývané místo, které se dostalo do rukou Adama. Ten se musel vypořádat s ochranným kouzlem, které na dům uvrhla Piper před jejich bitvou s Horoskopiány. Zatím v domě bydlí jen Adam a jeho dcera Erin. Dům je i tak centrem dobré magie, místem, kde lze vstoupit do Magické školy a místem, které se nachází nad Nexem.

Návratem Adama dům opět začal žít. Adam měl vždy představu, že dům bude opět plný lidí, kteří se mají rádi, jsou rodina a to se mu postupně daří. Nejdřív se do něj nastěhuje Erin, pak Chris a nakonec Wyatt. Paige v něm tráví většinu času a dům Halliwellek se opět stává středem jejich života, kde všichni řeší své problémy, jak ty magické, tak ty vztahové.

Adam se přestěhoval do sklepa. Jediným člověkem, který zatím oficiálně nebydlí v domě Halliwellů je Carter.

 

Magická škola

 

Ztracená knihovna

Místo, které se nachází někde mezi naším světem a světem Starších. Knihovna obsahuje veškeré vědomosti tohoto i jiných světů. Obsahuje informace o všech démonech a magických bytostech. Včetně toho, jak je zničit nebo jak získat jejich schopnosti. Je pod ochranou Andělů, kteří jako jediní mají tu schopnost ji najít a dostat se tam. Samozřejmě existovaly a existují výjimky: Jednou z nich je Adam, který následoval Erin, když po ní šel pekelný démon. Každý Anděl má svého průvodce, který vede jeho ruce právě ve Ztracené Knihovně.

Nejdůležitějším místem knihovny je velká hala, jíž dominuje kamenný stojan na vyvýšeném podstavci, co k sobě přitahuje knihu, kterou chce Anděl číst. Dalším prvkem je obří okno naproti podstavci. Táhne se po celé šířce haly. Po obou stranách se pak nacházejí řady stěn naplněných až po strop. Ten ale mizí v bělostném oparu, kde se střetává se světem Starších.

 

Knihovna Temná Blondýnka

Místo, kde jsou uchovány všechny doposud nalezené spisy o všem mystickém ve světě smrtelníků. Tato knihovna je přístupná pouze těm, kdo jsou z rodu Fénixů. Ve své državě ji má čarodějka Esmee. V nynější době ji chrání Bianca.