Hlavní stránka

Buffy, přemožitelka upírů

Čarodějky

Angel

Charmed New Year

Laketown

 

Postavy

 

Praha - hlavní město České Republiky, město s největším počtem obyvatel u nás, místo, kam každý rok cestuje mnoho cizinců, vyhledávané kulturní a společenské centrum dění u nás

Praha - město plné energie - energie ho živí a z něj je živa. Bez ní by město nebylo. Bez energie by žádné město nebylo.

Praha - místo jemuž pomalu ale jistě energie dochází. Co bude dál? Co se stane, až mu energie dojde?

Příběhy lidí, co mají tu sílu, ty správné schopnosti, nebo jen prostě byli, jsou a budou na správném místě ve správnou dobu.

Podaří se jim odvrátit konec?

Více na: stránkách Temné Prahy na Fb

 

 

30.9.2011 - 1x01 Na křídlech můry a pdf

Dívka, jejíž život se změnil. Dívka, co přežila jednu velkou tragédii a do další se nevědomky řítí. Dokáže tomu předejít nebo se nechá pohltit tím, co jí budoucnost připravila? Nechá se vést na křídlech noční můry nebo bude hazardovat, aby zjistila, jestli to, co se děje, je pravda nebo jen výplod její traumatizované mysli?

 

22.1.2012 1x02 Nádoba Mrtvých a pdf

Mladý a nadějný fotograf se ocitá ve špatnou chvíli na špatném místě, ale co když je to právě to jediné místo, kde v tu chvíli má být? Určí svou budoucnost nebo se nechá ovládnout svým okolím? Jeho schopnost mu buď pomůže nebo ho zahubí. Dokáže jí využít a přežít?

3.9.2012 1x03 Pochodeň ve tmě a pdf

Novinářka úspěšného E-zinu pro ženy touží napsat článek o události Galerie Nebesa. Nakonec ale dostane mnohem víc, než si sama kdy dokázala představit. Sama se tak ocitne v pasti těch, jež začínají být pod vlivem temnoty.

 

12.2.2013 1x04 Anděl Strážný a pdf

První setkání s vysněnou láskou si Adam představoval jinak. Nebo spíše jinde...Romantika vzala za své při přečtení několika řádků sms zprávy. I tak pro něj bude večer v Galerii Nebesa nezapomenutelný, celý zbytek jeho života už bude jiný.

10.5.2013 1x05 Ztracená a pdf

Dívka s ambicemi a krásou přišla o všechno, co kdy získala. Její jedinou šancí jsou ti, co se snaží najít to, co také ztratili - své blízké. Její setkání s Lenkou a Adamem nebude ale takové, jaké si všichni tři kdy mohli představit.

22.5.2015 1x06 Kniha a pdf

Eva postupně odkrývá záhadu, která visí nad galerií Nebesa a díky své zvědavosti se dostává na místo, které jí odhalí mnohem víc, než by vlastně sama chtěla.

 

11.7. 2015 1x07 Muž za oknem a pdf

Marek a May se rozhodnou jít po stopách propojení Evy Kárné a Mayiny rodiny. Odkryjí tak víc, než by sami chtěli, což jim otevře další dveře vedoucí ne do nebe ale do chaosu a komplotu, který vytvořil zcela někdo jiný.

 

 

30.11.2016 1x08 Propojení a pdf

Eva odkryla další vrstvu tajemství, které jí předhodil tajemný Náměsíčník, což ji poslalo do míst pod Pražským Hradem. Mezitím se lehce zmatený Marek snaží najít souvislosti mezi domem, v němž žila May, Marikou a Evou. Zjistí, že mu hrozí nebezpečí, o němž netušil, a jeho schopnosti dostanou nové hranice.

 

 

30.11.2016 1x09  Správným směrem a pdf

Eva, Marek a May se snaží odkrýt nejen identitu Náměsíčníka, ale dostat se na kloub tomu, co po nich chce. Zdá se, že ať chtějí, či ne, osudu stejně neutečou. Eva stále netuší, zda má ostatním povědět o knize a život May je díky Marice skoro v troskách

 

1x10  Svaly, střepy a příliš mnoho energie a pdf

Adam se setkal s mužem svých snů. Jmenuje se Petr. Je v perfektní kondici. Je to skoro anděl. Až na malý defekt: Je mrtvý nebo je to jeden velký podvodník! Odhalení bude znamenat konec důvěry ve vše, v co Adam do té doby věřil.

 

   

1x11  Weissman vs Běla a pdf

Tým se konečně setkal a začal si dávat věci dohromady ve snaze přijít na to, proč se to vlastně děje. Mezitím, aniž by to oni sami tušili, se znovuzrozená "Sára" snaží udržet naživu stůj, co stůj, dokud nepřijde na to, kým ve skutečnosti je.

 

 

1x12 Vyvolení

Vše pokračuje tam, kde to skončilo a May je poctěna návštěvou Mariky, což se zdá bude pro obě osudové. Eva, Marek, Lenka a Adam se konečně dozvědí důvod, proč je něco svedlo dohromady.

 

   

Okno Světa

Žila si normální život. Tedy pokud berete za normální život - skoro věčný spánek, než se její já setkalo s jejím novým osudem. Než však bude moci Katka vzít do rukou svůj nový život, bude muset projít několika nástrahami, které jí v podstatě mohou způsobit konec její samotné existence.