Postavy
Adam Jefferson
Bianca Torres
Carter Samuelson

Erin Cassidy

Chris Halliwell

Paige Matthews

Wyatt Matthew Halliwell

 
 
 

Briana Cassidy

několik dílů v 1.sezóně, 2.sezóna, do dílu 3x05
Čarodějka

Jako kdysi Paigina chráněnka se zhostila úkolu převzít po ní vše, co jen šlo. Nastoupila jako pomocná síla do Magické školy. Později se jí podařilo řádně vystudovat a nyní pracuje jako psycholožka v institutu pro mladistvé delikventy. Její život se od oné tragické události vydal prudce kupředu. Ani by jí ve snu nenapadlo, že ona půjde po stopách Horoskopiánů, aby mohla sestry zachránit, protože tu stále bylo mnoho nejasného ohledně jejich smrti - jako třeba těla. Kromě jejích pracovních záležitostí se takto rozhodla, že si pořídí dcerku, i když její první manžel byl neurotický cvok, adoptovala si holčičku jménem Erin. Teď se snaží o to, aby spolu se Adamem dala pod jednu střechu Wyatta, Chrise a Erin. Zároveň se začíná cítit zmateně ohledně věcí, co se kolem dějí. Osud dospělé Briany je ukončen v okamžiku, kdy je odhaleno její dlouholeté tajemství. Briana byla po celých 19 let maskovaná Paige. Briana z doby před 19 lety byla neznámo proč vrácena zpět. Fakt, že již uplynulo 19 let s ní samozřejmě otřese.

 

Hope McCarthy
2.sezóna, a pak občasně až do dílu 3x12
přemožitelka démonů a nositelka Pandořiny skříňky
Hope McCarthy žije svou téměř úplnou rodinou v bytě vhodném tak pro desetičlennou rodinu Mexických přistěhovalců. Ona sama je smrtelník a její přítel Wyatt je magií obdařené dítko. Když se tak dovídá celou tu mystickou pravdu o jeho tajemství, není zrovna příliš nadšená, ale zvykne si. Po čase se dokonce začíná účastnit ničení démonů. Když se u ní doma objeví dívka, co si říká Pandora, a záhy se semele doslova magická smršť, při níž Pandora umře a na prahu bytu se objeví dva cizí lidé, je jí jasné, že život už nebude tak snadný. Když už mají po celkem vydařené, i když poněkud divné, bitvě s Horoskopiány, navštíví Hope právě Rain, aby jí pověděl, že čas na tvrdý boj právě přišel. Musí vyrazit hned a možná už nikdy nebude mít příležitost říci Wyattovi alespoň krátké Sbohem. Díky shodě okolností se Hope opět objeví ve Friscu a ve velké dívčí bitvě sice nevyhraje, ale Wyatt si vybere ji na místo Tracey.

Vztah s Wyatt jede na plné otáčky a to i v momentě, kdy se sám Wyatt přestává ovládat. Jeho náhlá posedlost zničit poslední dvě Horoskopiánky tak mají tragický vliv na její život. I přes její schopnosti je Horoskopiánkou zabita.

 

Leo Wyatt
1.sezóna
světlonoš

Jako světlonoš sester se musel nejprve utkat s jeho vlastní chybou, když zabil Gideona. Ve finále k tomu ještě přišel o své nejcennější chráněnky, sestry Halliwellovy. Získá chráněnce, který ale touží získat schopnosti, kterými by se pomstil temnonošům.... Nejen díky této chybě, však získá možnost zase být světlonošem sester. Jako Piper, Phoebe a "Paige" je Leo smeten z našeho světa, když se sestry utkají s Horoskopiány.

 

 
Phoebe Halliwell

1.sezóna

čarodějka

Už v prvním díle prvního roku CHNY se tak trochu sblížila s exdémonem Adamem. Kvůli prvotním konfliktům se dokonce dostala do alternativního světa, kde Adam je stále démonem. Na chvíli ovládla schopnosti Andělů a porazila pekelného démona. Později, když už je její vztah s Adamem oficiálně přijatý celou rodinou, pocítí, že její schopnosti Anděla se vrátily. O několik týdnů později dokonce zjistí, že je těhotná. To už přichází první signál, že se proti nim něco kuje. Když Phoebe porodí své první dítko ( Když nepočítáme dítě s Colem ) přijde o své schopnosti Anděla, ale o to víc miluje Adama. Vzhledem k její nejistotě, zda to je ten pravý, ji dokonce navštíví Cole sám, aby jí pomohl s její nejistotou. Teď už jim nestojí nic v cestě... až na ty Horoskopiány. 

 
Victor Bennet
1 - 2.sezóna
člověk
Jako děda Chrise a Wyatta převzal o ně všechnu zodpovědnost. Po pár měsících mu byli i svěřeni do péče. Protože on celou tu dobu tušil, že jednoho dne se z těch malých chlapců budou muset stát bojovníci za dobro na světě, nehodlal to nechat na náhodě. A tak, když bylo Wyattovi patnáct seznámil ho s tím, co ho v budoucnu čeká. Chris si musel na odhalení pravdy ještě rok počkat. Časem jim i Victor začal pomáhat a tak nějak si vytvořil i cit pro to vnímat démony v jeho i jejich blízkosti. Díky výkladu karet jde na popud Briany na vyšetření srdce. I když proběhne v pořádku, jeho zdraví je v ohrožení a on umírá na infarkt.

 

 
Důležité vedlejší postavy
Everret Snow
Od dílu 3x07
Čarodějka
Kamarádí s Jasmine Hindi a Gwen Michaelsovou. Je to spíše jen taková ozdoba jejich dívčího tria. Projevuje se spíše věčným "trapným" smíchem a naprostou neschopnosti logicky myslet. I tak přežila útok Gwen a zůstala Erininou kamarádkou.

Od té chvíle se kolem Erin občas objeví, aby jí pomohla. Přitom se začíná projevovat důvod, proč se právě Everret stala Erininou kamarádkou. Stále však není jasné, jaký vztah je mezi ní a Jeremy Hestonem.

Jako jediná stále udržuje aktivní přistup k Halliwellům. Vadí jí to, že je na ní Erin naštvaná, a tak se snaží jim pomoci v čem bude moct, aby si její důvěru opět získala.

 
Jeremy Heston
Barman z klubu Evolution, který se poprvé střetl s Halliwellovými, když se zapletl s bytostí, co využívala davových nehod, aby díky nim byla navěky krásná a mladá. Nabídne přitom práci Chrisovi, který ji přijme.
 
Libra
Je členkou kdysi velmi mocné démonské "sekty", která se shromáždila kolem Síly Zvěrokruhu. Podobné uskupení vytvořili i mniši v Číně, kteří se nechali inspirovat čínským zvěrokruhem. Ti na durhou stranu byli dobří.

Po dlouhá století o nich nebylo vidu ani slechu. První nynější zprávy se k Halliwellkám dostaly až v sedmém roce jejich boje proti zlu. Od tohoto momentu už se stali jejich úhlavními nepřáteli. Vrcholem jejich bitvy se staklo samotné "zničení" Moci Tří. To, co se nepodařilo démonům před nimi. I tak netušili, že válka není u konce. Oficiálně druhý pokus zničit dobro proběhl o rok později v Magické Škole - tentokrát prohráli. Libra vždy poctivě unikala zničení. Společně se třemi dalšími Horoskopiány do sebe absorbovala část Moci Zvěrokruhu. Moc využita nebyla a spolek byl rozdrcen.

Oficiálně poslední Horoskopián bojující proti Halliwellovým. Díky vědmě Kasandře zbyla jen ona a Virgo. Virgo svou malou bitvu prohrála. Libra je teď v exilu a prchá před naštvaným Wyattem.

 
Nathan Dent

Člen Tajné Aliance, který v sobě nosí tajemství temnější, než samotný Zdroj všeho zla. Zároveň je jedním ze zbylých Horoskopiánů, který pomohl Halliwellům. Na oplátku ho nechali žít mezi lidmi. Později se ukáže, že patří k Alianci Mrtvá Čarodějka.

 
 
Tewin
Od pádu sester se na postu ředitele Magické školy vystřídalo mnoho bytostí, ale ani jedna na něm nevydržela příliš dlouho. To se změnilo, když se před Radou Starších objeví mladá a nadějná čarodějka Tewin Frostová. Během roků na postu ředitelky dokázala vybudovat relativně kvalitní ochranu celé Magické školy.

Později ( v budoucnosti ) se díky jistým krokům, které učinila, se stala trochu neoblíbenou v kruhu Halliwellových. I tak začíná být brána jako osoba, na níž se dá spolehnout. Časem se víc spřátelila s Adamem.

Její cenná pomoc se jednoho dne vyplatí, když se jí dostane té nejvyšší pocty a stává se Nejvyšší Starší Rady Starších. 2. - 3.sezóna

 
Tracey Lang

Studentka UC San Francisco. Chodila na ekonomie s Wyattem a tak trochu se dali dohromady. Její přítomnost v rodině Halliwellek naruší z počátku Dennina přítomnost a fakt, že jí a ještě dalším třem někdo změnil jejich osud. Začíná chodit s Wyattem.

Když se však na prahu domu Halliwellů ukáže Hope, rozhodne se za Wyatta a jejich lásku bojovat. Nakonec si Wyatt vybere Hope a Tracey odchází z domu Halliwellů s nepořízenou, ne však navždy.

Její role v životech členů rodu Halliwellů ještě neskončila.

 
 
Vedlejší postavy CHNY
A

Alice - Alice se narodila ještě ve dvacátém století. Ihned po jejím narození byla předána do rukou Magické síly, která ji odeslala do Magické školy, kde se začínala vzdělávat ve všem Magickém. Její prvotní schopností byla levitace. V roce 2004 se seznámila se sestrami Halliwellovými. Po pár měsících se z jejich života vypařila a objevuje se až v druhé polovině II.sezóny. Zároveň vyjde najevo, že má něco společného se Sorrow. To se ovšem  nepotvrdí,když se Alice objevuje znovu a to na konci druhé sezóny, aby pomohla Halliwellovým v bitvě v magické škole. Později se objevuje i ve třetí řadě. 1. - 3.sezóna

Aimee Novakova MD - Doktorka Lehkého Života

Angela - První adept na to stát se Andělem. Předá své schopnosti Phoebe, která tak dokáže porazit pekelného démona. V tom samém roce pak navštíví Erin, která byla poslána do této doby, aby odebrala Carterovi jeho moc. Je to jedna z osob, které nesou klíč k záchraně rodu Halliwellů  1x04, 3x13

Aviva - Dívka, co se v prvním roce Charmed pokusila o to přiblížit se sestrám, aby byla jejich čtvrtou sestrou. A to vše částečně pod vlivem bohyně Kali. Objevila se pak jen krátce v epizodě Něco jako chaos, kde se někdo pokouší likvidovat ty, kteří se nějak střetli s Halliwellovými. 1x05

Azar - Z počátku 1.sezóny je to nejmocnější démon ze všech. Velmi touží zničit sestry Halliwellovy, ale udělá chybu a ten, kdo mu pomáhá, ho zradí. Paige pak Azara zničí v domnění, že jde o toho, kdo jim činil v té době potíže. Počátek 1.sezóny

 
B
 
C

Colet - reinkarnace Seleny, dívky, co do sebe dokázala vstřebat všechnu magii světa. Colet sama by byla normální, jenže to by se nesměla setkat s magií. Jak se tak stalo, její já bylo již plně ovládnuto duší Seleny. I když málem způsobila konec světa, měla své jisté zásluhy. Phoebe měla možnost setkat se s Adamem. Navíc, když ten ztratil díky Colet své schopnosti, jejich vztahu už nic magického nestálo v cestě. Díky kouzlu byla Colet navždy smetena z povrchu zemského. 1x01

 
D

Denny Jiggsová - S Halliwellovými se seznámí v okamžiku, kdy po její sestře Lynn jde jeden z démonů. Ona sama má latentní schopnost vidět budoucnost. Bez jakéhokoli tréninku se její schopnost stává nestálou, nedokonalou a ne příliš moc důvěryhodnou. Časem se zamiluje do Chrise Halliwella. Jenže pak se setká s konkurencí - Biancou a Chris si vybral tu druhou. Mezitím se spřátelila s někým, kdo chystá tvrdý útok proti jednomu členovi Halliwellovic klanu. Denny se delší odmlce vrací, aby si vzala to, co jí rodina Halliwellů ukradla.  2 - 3.sezóna

 
E

Ella - Přítelkyně Adama z dob, kdy byl ještě démonem. V naší realitě byla mrtvá již nějakou dobu předtím, než se Adam střetl s Halliwellkami. Zabil ji Azar. V té době nejmocnější z démonů. 1x02

 
F

Flower - Jistou dobu pracovala jako knihovnice v Magické škole. Během té doby se spřátelila s Halliwellovými. Chris ji dokonce pozve na večeři. Její touha pomáhat Chrisovi a dalším členům rodiny byla vyšší, než třídit knihy v knihovně. To se nezalíbí Tewin a dá jí "nůž na krk" v podobě zákazu pomáhat jim a víc se starat o knihovnu. Tím přiloží poslední polínko do ohně. Vyjde tak najevo, že se Flower celou tu dobu pokoušela složil Gideonovo zrcadlo. Je odhalena, ale podaří se jí utéct. O pár měsíců později již má zrcadlo skoro kompletní. Než však sama stihne vložit do zrcadla poslední dílek, je zastavena a poté i uvězněna v ochranné kleci v Magické knihovně, kde bude uvězněna - navěky. 2. - 3.sezóna

 
G

Gwen Michaels - Kamarádí s Jasmine a Everret. Zprvu se zdá jako ta nejracionálnější a také nejnormálnější. Ovšem, když se díky její snaze pokořit Jasmine skrze "prokletou" Erin, tento fakt odhalí a ona zůstane sama... Nedokáže to nechat jen tak a nechá se plně ovlivnit kouzli, co jsou v té brakové literatuře. To vede k pokusu zničit nejdřív Jasmine, pak Everret a nakonec má namířeno i na Erin. Díky kouzlu, co vymyslí Penny, je Gwen dokonale zničena, protože jí už není pomoci. 3x07, 3x08

 
H
 
I
 
J

Jasmine Hindi - studentka High School, kam chodí i Erin. Jako mocná "čarodějka" se pokusila společně se svými kamarádkami Gwen a Everret ovládnout temnou sílu. Její záhuba se ukázala v jedné z jejích kamarádek. 3x07

Jason Dean - V páté a šesté sezóně randil s Phoebe, jejich vztah skončil, když se profláklo, že je Phoebe čarodějka. Dostal ještě jednu šanci a to v paralelním světě, který vytvořila Piper, aby tak otestovala Adama. V něm totiž Phoebe pořád žije s Jasonem. 1x02

 
 
K

Kasandra - Démonská jasnovidka, která přišla do domu Halliwellek, aby pomohla rodu zničit Horoskopiány, ale zároveň využít jejich síly Zvěrokruhu pro ovládnutí celého Podsvětí. Moc Mrtvých s Adamem a jedním odpadlíkem dokázala najít slabinu v jejích vidinách a Kasandra byla zničena díky tomu, že viděla svou vlastní smrt. 3x09 - 3x10

 
L
 

Lucy - Světlonoška, která nahradila Lea, když byl Tribunálem odsouzen k tomu, že přišel o své chráněnky, sestry Halliwellovy. Lucy zprvu hrála jen jako úlohu toho, koho měl Leo zaučit a až po čase převzala sestry do své světlonošské péče. I přesto, že se snažila, nedokázala sestry dostatečně zaujmout. Pak ona sama požádá Starší, aby jí zbavili jejích svěřenek a požádá je o to, aby se Leo stal zase jejich světlonošem, protože jen on jim dokáže porozumět. Počátek 1.sezóny do 1x11

 
M

Maple - Napůl telepatka a světlonoška. Má zásluhu na tom, že bylo zničeno zrcadlo v jedné z paralelních dimenzí, což pak umožnilo zabránit Flower, dokonat likvidaci té naší. Zároveň je možná adeptka na to, aby se stala pomocnou rukou Adama, který by z ní měl vychovat dobrou světlonošku ( Ale to on ještě neví. ) 3x03, 3x05, 3x06

Mauricius - Ředitel Magické školy po smrti Gideona. Zároveň je to světlonoš, který získal pokročilé schopnosti a to ovládat vodu. ( Tato vyšší schopnost se později již moc neuplatnila. ) Tak průběžně v 1.sezóně

Melinda Warren - první čarodějka rodu Halliwellů. V Charmed New Years vystupuje spíše jako strážce Knihy Stínů. Když Penny, Patty a Prue vyřknou správně kouzlo, co napsala Piper, objevila se a knihu zase předala zpět do živých rukou rodu Halliwellů - 3x08

 
N
 
 
O
 
P

Patty Halliwell - Jako matka Prue a dcera Patty Halliwell, je i ona součástí Síly Moci Mrtvých ( Piper a Phoebe nejsou mrtvé, jen jsou někde bůh ví kde. ) A tedy spolu s Penny a Prue dají v účinnost kouzlo pro vyvolání Melindy Warrrenové, která strážila Knihu Stínů. 3x08 - 3x11

Penny Halliwell - Nejprve přišla do domu Halliwellek, aby pomohla s kouzlem Moci Čtyř a poté zase odešla, aniž by sestrám pomohla, protože podle ní je vše jasně dané a říká se tomu Osud. Jakožto Osud chtěl, aby nová generace získala zase přístup k Moci Tří a tak se vrátila a s ní i Patty a Prue, aby mohly říci kouzlo, co kdysi vymyslela Piper. Jako jediná ví přesně, co se zrovna děje s Erin, která nemůže podle jistých pravidel být Čarodějka a Anděl... Das ist verboten. 1x01, 3x08 - 3x11, 3x14

Prue Halliwell: V sedmý rok ( první rok CHNY ) musí sestry Paige, Piper a Phoebe vyvolat ducha jejich zesnulé sestry Prue, aby tak vytvořily moc čtyř a spolu s dobrou i temnou magií porazili Colet. Prue v živé podobě se objeví v díle, kdy se Phoebe díky Pipeřině kouzlu objeví v paralelním světě, kde Prue stále pracuje v Muzeu. Jinak se dále objeví ve třetí sezóně, když pomůže nové generaci získat zpět knihu Stínů. 1x01, 3x08 - 3x11

 

 
R
 
S

Sandy - Průvodce Erin světem Andělských schopností, který víc než po průvodcování Erin touží žít život místo Erin. A tak se pokusí v¨díky svým schopnostem převzít vládu nad jejím tělem. 3x04

Selena - Dívka, co dokázala vstřebat veškerou magii, která kolem ní byla. Aby byla zastavena, muselo se spojit dobro a zlo a spojeným kouzlem oddělili její duši a tělo tak, že její schopnost byla zrušena, tělo mrtvé a duše pryč. Tedy než se narodila v jiné své podobě a to v podobě studenty střední školy jménem Colet. Po jejím zničení už nebyla duše Seleny schopná další reinkarnace. 1x01

 
T
 

Tina Carlton - Tina Carlton žije se svým otcem na kraji San Francisca. Její nejlepší kamarádkou je Erin Cassidyová, s níž se zná už od jejích deseti let, kdy se sem přestěhovala. Jednoho dne se ale tak nějak vytratí z Erinina života, aby se vrátila zpět.... jiná. Po čase vyjde najevo, že je to pekelný démon, který se k Erin přimkl již v době, kdy nebyla Andělem. Tušil to. Sám pak vlákala do svých lží Denny Jiggsovou. Nakonec se Tina pokusila zničit Erin ve snové realitě, kde sama Erin netušila, kým je. Právě díky Tině si uvědomila, kým je, a hlavně jaký je její úkol. Při probouzení Tinu smetla do věčného pekla, odkud už se nikdy nemůže vrátit zpět. 2. - 3.sezóna

 
 
U
 
V
 
W
 
X
 
Y
 
Z