V hlavních rolích se představí:

Adam Jefferson, Wyatt. M. Halliwell, Chris Halliwell, Erin Cassidy a Paige Matthews, Bianca Torres, Carter Samuelson a Tewin Frost
Vedlejší role:

Alice, Denny Jiggsová, Tina Carlton, Everret Snow, Jeremy Heston, Tracey Lang, Nathan Dent, Aimee Novakova M.D.

Hostující:
 Hope McCarthy, Prue Halliwell, Penny Halliwell a Patty Halliwell
Díly: 43 - 64
Vznik: 2008 - 2011
Děj:
Během třetí sezóny CHNY dochází k mnohým zlomům. Erin se setkává se svým průvodcem, který zneužije její důvěry, aby se on sám mohl v jejím těle dostat do lidského světa. Flower se schovává v Podsvětí a plánuje využít zrcadla, které dala dohromady k tomu, aby se stala mocnou. To má v globálním důsledku katastrofický výsledek, když se celá planeta stane velkou pouští, kde není ani živáčka. Jen ona sama. Paige se konečně odtrhne od Brianina života, i když i to bude mít své následky.

V první polovině sezóny dojde k návratu Knihy Stínů do domu Halliwellek, což sebou přináší nové problémy. Hlavně pro Erin, která se musela rozhodnout zda bude čarodějkou nebo Andělem. Její volba tak do hry vtáhla i nic netušícího pacienta jedné psychiatrické na Severovýchodě, z něhož se vyklube Carter, syn Phoebe a Cola, který se kdysi utkal s budoucí, spíše dnešní, Erin.

Ve Třetí Sezóně se objevují nové postavy, které svým konáním plně ovlivňují běh životů rodu Halliwellek. V první řadě je to téměř milostný šestiúhelník - Wyatta a Hope s Tracey a Chrise s Denny a Biancou. Nová kamarádka Erin Everret je obdařena latentní schopností čarovat a Jeremy Heston nabídne Chrisovi práci v klubu Evolution.

Druhá polovina pak má rychlý spád, který zahrnuje odhalení tajné skupiny zvané Aliance Mrtvá Čarodějka a to, že od smrti Hope se Wyatt stále více noří do temnoty vlastní duše. Ve snaze pomstít její smrt mu nedělá problémy využívat zdrojů z Podsvětí. Dojde to až tak daleko, že jeho existence přímo narušuje rovnováhu dobra a zla a dokonce Starší, vrchní představitelé dobra, jsou nuceni zasáhnout.

Ovšem, ne všechno je tak temné, jak se zdá. Chris a Bianca se konečně zasnoubí a Tewin je zvolena Vrchní Starší.

Nakonec však dojde k rychlé změně, když se Paige rozhodne najít způsob, jak se vrátit do minulosti a změnit tu osudovou noc. To se nelíbí téměř všem bytostem, co mají udržovat rovnováhu, na jejichž vrcholu jsou Andělé Osudu.

 

43. 3x01 - Paradox Lan

Zde k přečtení

Uvedení: 8.7.2008

The Lan Effect

Pro jedny byl sice rok ukončen, ale jiní se ještě musí probrat a prozřít. Mezi ty méně šťastné patří jak Adam, který se za pomoci Tewin pokouší stále zjistit, co se stalo s Erin, ale také Chris, co si začíná hledat práci, ale především Paige a Briana, které jakoby žily svůj život a přitom žily životy někoho úplně jiného - navíc s dvojnicí Briany mladší to nebude tak lehké......

44. 3x02 - Mladí a Prokletí

Zde k přečtení
Uvedení: 22.7.2008
The Young and Cursed
Kdosi v San Franciscu se rád těší z utrpení a potupy druhých. Ten kdosi má rád bolest, rád jí dává ve velkém množství právě těm, co v potupě se vykoupali, či ztrapněni byli. San Francisco je jeho nejoblíbenější destinací a on se opět vrátil, aby se mohl nakrmit....

45. 3x03 - Post-Apocalyptico

Zde k přečtení

Uvedení: 4.8.2008

Post-Apocalyptico

Dům Halliwellek zeje prázdnotou. Na ulicích jsou opuštěné kočárky, nabouraná vozidla, na stolech stydne právě uvařený oběd. Celé San Francisco je jedna velká pustina. Jediný, kdo tu je, je dosud spící Chris, který zatím netuší, co se stalo, kdo to způsobil nebo jak se z toho dostane, ale to, co zjistí, mu změní život a ovlivní další osud lidstva....

46. 3x04 - 10 Hodin

Zde k přečtení

Uvedení: 19.8.2008

10 Hours

Erin zatoužila vrátit se zpět, ale než se tak stane, musí projít zkouškou. Čeká jí deset hodin, které jí mohou, ale také nemusejí změnit život. 10 hodin, které ji ten její život mohou navždy vzít. Když nebude dost silná, prohraje a svou rodinu už nikdy nespatří...

47. 3x05 - Tady končím

Zde k přečtení

Uvedení: 2.9.2008

I am finished here

Briana si žila klidný život, než se objevila Paige a Paige mohla říci, že prožívala ne příliš povedený rok, když se střetla s Brianou. Ovšem... nic netrvá věčně a obě dvě už musí konečně vyřešit problém, co komplikuje život oběma. To ale není tak jednoduché, jak se to může na první pohled zdát....

48. 3x06 - Dívčí války

Zde k přečtení

 

Uvedení: předpokládáno 13.10.2008
The Girl´s wars

Erin a Adam odjíždějí na dovolenou, předtím, než Erin zase začne chodit do školy a Adam se ujme svého nového chráněnce. Mezitím Wyatt pocítí přítomnost osoby, která by mu mohla nahradit Hope, Paige pomáhá Maple s úkolem na Historii MŠ a Denny se ještě o něco víc vzdálí Chrisovi, když přijme návrh jedné bytosti.

49. 3x07 - Protivný sprostý čarodějky ( díl první )

Zde k přečtení

 
Uvedení: předpokládáno 28.10.2008
Mean Witches

Erin se konečně vydává do svého posledního ročníku na Střední. Po jisté pauze se cítí ztracená a o samotě. Toho si všimne skupinka dívek, které v ní vycítí silnou a schopnou čarodějku...

50. 3x08 - Síla Moci Mrtvých ( díl druhý )

Zde k přečtení

 

Uvedení: 11.11.2008

The Power of Dead

Vědma Magické školy: "Zapomeňte, že jste kdy mohli žít bez nich. Možná jste přišli o jejich rady, možná jste získali klid... jenže... Ony jsou zpět a věřte, že až skončí, nic nebude takové, jaké to bývalo, než jste je přivolali z míst, kde jejich duše klidně spočívají v zapomnění."

51. 3x09 - Prokletí Knihy Stínů

Zde k přečtení

 

Uvedení: 12.2.2009
Cursed Book of Shadow
S navrácením Knihy Stínů do domu Halliwellek přichází do domu i jasně daný magický řád. Ten neumožňuje splynutí Andělských a Magických schopností, což znamená, že by se Erin měla rozhodnout, zda bude Anděl nebo Čarodějka. Zároveň její přítomnost vyvolá v podsvětí doslova revoluci.

52. 3x10 - Fanatická 4ka

Zde k přečtení

Uvedení: 13.4.2009
Fanatic 4our
Čistka v Podsvětí započala. Jen tu zbude čtveřice Horoskopiánů, kteří jsou mocnější, než původní dvanáctka a jeden Horoskopián, co našel útočiště tam, kde by ho to nikdy v životě nenapadlo.

53. 3x11 - Noční Můra v Halliwell Street

Zde k přečtení

Uvedení: 1.8.2009
The Nightmare in the Halliwell Street
Co je víc? Anděl nebo Čarodějka? Tak na to již brzy najde Erin odpověď. Jenže než se tak stane, bude muset procitnout ze snu, do nějž ji dostalo kouzlo Moci Mrtvých. A navíc Erin potká v Angeltownu někoho, koho by tam opravdu nečekala.

54. 3x12 - Nová Moc Tří

Zde k přečtení

Uvedeno: 16.9.2009
New Power of Three
Erin se rozhodla, čím vlastně chce být, což ale přináší nové problémy do domu Halliwellek. Wyatt se rozhodne najít přeživší Horoskopiány a v jejich náhlém oslabení je dorazit. Nad domem Halliwellek visí tajemná hrozba a za dveřmi tajemný cizinec.
55. 3x13 - Podivíni z přítomnosti
Zde k přečtení  
Uvedeno: 14.7.2010
Další hráč na pomyslném bitevním poli je odhalen a s ním přichází i minulost. Erin se musí postarat o Carterův osud, zatímco Chrise přišla děsit jeho dávná láska. Mezitím Wyatt jde ve stopách pomsty a ti ostatní s tím nemůžou nic dělat.
56. 3x14 - Wyatt Veliký
Zde k přečtení  
Uvedeno: 26.7.2010
Wyatt the Great
Wyatt dál pokračuje v nabírání nových rekrutů z řad obyvatel v Podsvětí, aby se mohl později postavit Libře, poslední Horoskopiánce. Mezitím se někdo snaží probudit démona, který by dokázal přinést na Zemi konec světa.
57. 3x15 - Necroville
Zde k přečtení  
Uvedeno: 6.11.2010
The Necroville
Pomsta za smrt Hope Wyatta dovede až do neznámého místa jménem Necroville, kde život již dávno skončil. Tentokráte však svou chybou ovlivní život všech jeho blízkých, kteří mu jdou po stopě.
58. 3x16 - Zloděj duší
Zde k přečtení  
Uvedeno:
The Souls Thief
Halliwellovi se snaží zabránit Wyattovi v získání duší několika mrtvých dětí. To sebou nese nečekanou odezvu v podobě ohrožení života Erin. Během toho se Chris a Carter nečekaně setkají s někým, kdo kdysi znal sestry Halliwellovi, Paige a Adam se zúčastní podivně laděného tribunálu, který chce Wyatta zbavit jeho moci a možná i jeho života..
59. 3x17 - Aliance Mrtvá Čarodějka
Zde k přečtení  
Uvedeno: 22.3.2011
Dead Witch Alliance
Na pomoc Wyattovi a Erin přichází tajemná aliance, která v sobě nese předzvěst dobrého konce, ale to, jak se jim to podaří visí ve hvězdách, obzvláště když se jeden člen aliance ocitne na hraně mezi životem a smrtí.
60. 3x18 - Magická škola hledá ředitelku
Zde k přečtení  
Uvedeno: 20.5.2011
The Magic School Idol
Tewin se dostává nečekané odměny za její skutky pro dobro celého magického světa. To ovšem ale znamená problém pro Magickou školu. A Cartera nečekaně navštíví doktorka Aimee a přináší sebou nejen vzpomínky na Lehký Život ale také děsivé tajemství, které nad Ústavem visí již několik desítek let.
61. 3x19 - Síla Ohně
Zde k přečtení  
Uvedeno: 19.6.2011
The Power of Fire
Zatímco Wyatt, Carter a Erin bojují proti duchovi Lehkého Života, Chris a Bianca odjíždějí na vytouženou dovolenou do lesů v horách na severu - na místo, kde kdysi velmi chytrým způsobem smrtelníci topili ženy obviněné z čarodějnictví. Kromě toho se Bianca setkává s někým z minulosti, který se snaží zničit její budoucnost.
62. 3x20 - Poslední Halliwellová ( část první )
Zde k přečtení  
Uvedeno: 21.07.2011
The Last Halliwell Girl part 1
Anděl Osudu se nedá obelstít, ale co kdyby tu přeci jenom byla možnost, jak vše vrátit do správných kolejí? Za použití předmětu, co už v minulosti Halliwellova rodu nadělal až moc paseky, existuje možnost, že budou sestry Halliwellovy zachráněny...Otázkou je, zda už není příliš pozdě!
63. 3x21 - Poslední Halliwellová ( část druhá )
Zde k přečtení  
Uvedeno: 30.8.2011
The Last Halliwell Girl part 2
Síla Horoskopiánů je v rukou Halliwellů, stačí jen jediné...poslat Paige zpět, aby napravila minulost, porazila Horoskopiány
64. 3x22 - Epilog
Zde k přečtení  
Uvedeno: 30.8.2011
Epilog
Paige je zpět, ale co když je vše úplně jinak? Co když něco nevyšlo a sestry Halliwellovi nebyly zachráněny? Kdo v tom má vlastně prsty? Andělé Osudu? Nebo zrádce, kterého zmínil právě jeden z nich? A co vlastně bude dál?