V hlavních rolích se představí:

Wyatt M. Halliwell, Chris Halliwell, Erin Cassidy, Hope McCarthy, Briana Cassidy a Victor Bennet
Vedlejší významnější role:

Tina Carlton, Flower, Starší Tewin

Hostují:
Adam Jefferson, Alice a Paige Matthews
Díly: 24 - 42
Vznik: 2006 - 2008
Děj:

Uplynulo přes osmnáct let a svět je bez Moci Tří a sester Halliwellových jako slepý. Existují samozřejmě dobré čarodějky a světlonoši, kteří udržují rovnováhu mezi dobrem a zlem jen tak tak v rovnováze. A je na čase, aby Dobro opět převzalo otěže a nastolilo ten kýžený klid a mír.

Jako první série nabídla konec jedné éry Čarodějek, tak druhá nám otevře nový prostor a nové možnosti. Prvním úkolem těch, kteří znají minulost a vědí, co musí udělat, aby se svět zlepšil ( Victor a Briana ), je spojit rozbitou Sílu Moci Tří. Dát dohromady ty správné lidi a sjednotit je... Ovšem k tomu všemu vede dlouhá cesta plná nástrah, plná falešných přátel, maskovaných démonů a všemocného Osudu.

Přijdou noví lidé, s novými schopnostmi a novými osudy. Přijdou i ztráty. Některé jen pomíjivě snadné a jiné, které trhají srdce na dvě půlky.

 

24: 2x01 - Erin

Zde k přečtení

Uvedení: 23.9.2006
Erin

Erin, obyčejná dívka, bydlící se svou matkou na pokraji San Francisca ve větším obytném domě, právě oslavila své osmnácté narozeniny. Avšak i přesto se cítí podivně. Je smutná a přijde jí, jako kdyby se kolem ní stahovala temná mračna. Kdosi kolem ní krouží a ona nemá tušení, co je to "něco" zač. Nemůže se svěřit svým kamarádům, nemůže se svěřit ani své matce, která ač je nevlastní miluje ji celým svým srdcem.

Ze tmy ale vystoupí někdo, kdo jí podá pomocnou ruku a pomůže jí. Někdo, jehož úkolem je právě to jediné pomáhat....

 

25: 2x02 - V Moci Býka

Zde k přečtení

Uvedení: 7.10.2006
The Exorcism of Erin Cassidy

Erin si pomalu začíná zvykat na fakt, že je světlonoškou. Smiřuje se s faktem, že ji může navštívit její nový kamarád Chris, co se stává jakýmsi průvodcem v tomto pro ni neznámém světě. To, co se na ni ale valí, bude něco, co jen tak nepřekousne.

Někdo v Podsvětí, kdo vytažen na světlo bude, ji svým pohledem ochromí a do svého světa vtáhne. Pak ostatní u srdce zabolí, když pravdu jí sdělí. Záleží jen na ní, jak se k tomu postaví a jak se svým novým životem naloží.

 

26: 2x03 - Když Hope potkala Erin

Zde k přečtení

Uvedení: 21.10.2006
When Hope met Erin

Hope, přítelkyně Wyatta, a Erin, chráněnka Chrise. Obě dvě jsou doposud téměř nedotčené magií. Jedna je obyčejný smrtelník, co randí s čarodějem, i když o tom ještě neví. Druhá je Anděl, co se teprve začíná učit žít v magickém světě. Zatím má na kontě jen pramálo zničených démonů. Jediného ještě ani nezničila ona ale náhoda, jak tvrdí. Jenže i to nejnevinnější stvoření na světě jednou otevře oči a spatří svět kolem sebe.

Hope se náhle vzepře Wyattovi. Už nehodlá dál snášet to jeho záhadné mizení k rodině.

Erin přerůstá přes hlavu fakt, že na ni Chris nemá čas, aby jí vysvětlit, jak to v tom světě plném magie a kouzel vlastně chodí.

A tak... čirou náhodou... po vyřčení jednoho kouzla ... se jejich světy mění a ony pociťují, co to je mít moc ... a nejen to. Na obzoru je toho mnohem víc než si některá z nich mohla připustit.

 

27: 2x04 - Čarodějka začíná!( část první )

Zde k přečtení

Uvedení: 4.11.2006 
The Witch beggins

Vše jednoho dne musí dostat svůj smysl. Vše, co se tehdy událo musí jednoho dne vyplout na povrch a tak se jednoho večera, mezitím co si Erin užívá nočního života s Wyattem, Chrisem a Hope, ozve u dveří Cassidyových zvonek... A před nimi ten, co mrtvý byl a teď přichází, aby odkryl něco z doby před osmnácti lety a zároveň, aby přinesl do života Erin něco, co jí chybělo, a co k ní jednoho dne muselo dorazit - její moc a tím i sílu bojovat s ostatními démony, ale i ... pokračování příště.

 

28: 2x05 - Znič mě, jestli to dokážeš ( část druhá )

Zde k přečtení

Uvedení: 18.11.2006

Destroy me, if U can

... ale i fakt, že bude spatřena těmi, kteří po moci touží, kteří chtějí zničit silné dobro, aby ovládly životy obyčejných lidí. A tak se Erin musí smířit s jejím dalším já. Musí se poprvé postavit démonům, kteří chtějí to, co získala, aby to později nemohla použít proti nim.

 

29: 2x06 - Ti Cizí

Zde k přečtení

Uvedení: 2.12.2006

The strangers

Když se jednoho milého a krásného dne Wyatt, Chris, Erin a Hope probudí a zjistí, že není všechno takové, jaké to bylo až do předchozího dne. Nikdo se zprvu nevzrušuje. Hope se připravuje na přečtení referátu, Erin randí s největším sukničkářem ve škole, Chris se má starat o chráněnce, co na první pohled vypadá divně a Wyatt zatím žádnou změnu nepocítil... Změna ale není to jediné, co na ně čeká, protože vedlejší efekty čarování mohou být někdy až moc bolestivé.

 

30: 2x07 - Volání zdivočelých

Zde k přečtení

Uvedení: 13.1.2007  

Chris se snaží pomoci své světlonošce při objasnění podivného stavu její jedné pacientky, co byla nalezena u kašny uprostřed nákupního centra. Musí při tom ze sebe vydat vše magické i lidské, aby pochopil, kdo, co a proč. Mezitím se Adam svěřuje Brianě, že  by rád koupil Dům Halliwellek, aby tak mohl vrátit alespoň částečně Halliwellovic rod na místo, kde by ho chránila celá magie všech jejich předků.

 

31: 2x08 - Dům z prachu a magie

Zde k přečtení

Uvedení: 10.2.2007

House from dust and magic

Adam dostal od Mary Truové klíče od domu Halliwellek a vydal se do něj, aby ho mohl začít dávat do pořádku. Po nějaké chvilce ho jde navštívit Briana, aby mu pomohla... Od té chvíle se kolem nich začnou dít divné věci. Všechny události nějak souvisejí s tím, co se v domě stalo. Mezitím se Erininy andělské schopnosti zlepší, když zjistí, že je schopna vycítit "budoucí" pekelné démony, ale i oni .... ji nyní mohou vidět.

 

32: 2x09 - V žáru poznáš žháře

Zde k přečtení

Uvedení:22.3.2007   

Ve škole, kam chodí Erin dojde k záhadnému samovznícení. Erin se po pár "pošťouchnutích" rozhodne zjistit, co nebo kdo je za tím vším. Navíc... samovznícených přibývá. Mezitím se Chris snaží zjistit, kdo je světlonošem Erin, a Adam se zase snaží odkrýt to, proč začíná pořád vidět právě Erin.

 

33: 2x10 - Adam a Erin

Zde k přečtení

Uvedení:4.5.2007  

Erin se musí pokusit smířit se s faktem, že její otec je právě Adam, kterého nemá ráda. Vše se zkomplikuje, když se oba dva dostanou do Ztracené knihovny a jsou záhy napadeni pekelným démonem, kterého sem přitáhne právě Erinina přítomnost.

 

34: 2x11 - Kdo se bojí Susan Banksové

Zde k přečtení

Uvedení: 1.6.2007  

Když se k Erin, Chrisovi a Wyattovi dostane věštba o jejich záhubě, je na čase nalézt toho, kdo ji vyřkl, nalézt pravdu skrytou ve slovech a odhalit celé pekelné spiknutí. Mezitím se Briana rozhodne k přestěhování pár svých magických věcí zpět do domu Halliwellek a Adam začíná větřit něco podivného právě kolem samotné Briany.

 

35: 2x12 - Hope, přemožitelka démonů

Zde k přečtení

Uvedení: 26.6.2007  

Speciální díl věnovaný Hope McCarthyové, který nastíní její další existenci v Charmed New Year.

 

36: 2x13 - Sesterské pouto

Zde k přečtení

Uvedení: 4.8.2007  

Speciální detektivní jednotka ve Friscu řeší případ mrtvé dívky poblíž jednoho Discoklubu. Hned od začátku vědí, že za vším stojí záhadný vrah přezdívaný Smrt, který tu řádil před deseti lety. Mezitím se Chris snaží najít novou čarodějku, o níž nic neví, Wyatt se snaží vypořádat se s malým ztělesněním zla, aby tak mohl strávit noc s Hope, a Erin se snaží ovládnout svou schopnost a fakt, že její otec je jen o "pár" let starší než ona.

 

37: 2x14 - Božský Wyatt

Zde k přečtení

Uvedení: 8.9.2007

Wyatt oslavil své dvacáté první narozeniny ( V díle se o nich nemluví. ) A jako dárek vyvolaný jedním dopisem a jedním světlonošem mu je dán posvátný předmět, velké hodnoty a velké moci, s nímž se setkala už jeho matka, kterou omámil. Wyatt stojí před velkým rozhodnutím jeho dosavadního života. Erin se opět dá dohromady s Tinou, Chris je pozván na pohřeb sestry Denny Jiggsové a Adam se setkává se starým známým z dob, kdy byl ještě démon.

 

38: 2x15 - Když se karty otočí

Zde k přečtení

Uvedení: 18.11.2007  

Flower je sice milá a snaží se Wyattovi, Chrisovi, Erin a Hope pomáhat, co může, ale přeci jenom je toho na ní moc. Hlavně, když si její šéfka Tewin dupne, že se dosti nevěnuje tomu, proč je v Magické škole. A tak se tomu "TOMU" začne věnovat s plným nasazením....

 

39: 2x16 - Teorie Oživení

Zde k přečtení

Uvedení: 13.12.2007  

Briana posílá Victora na vyšetření srdce. Netuší však, že právě onomu doktorovi někdo ukradne několik karet pacientů a záhy první z nich umírá. Briana tak musí řešit několik věcí najednou a fakt, že se Erin více či méně netrápí tím, že bydlí v domě Halliwellek, je to nejmenší...

 

40: 2x17 - Něco z prachu, něco v prachu

Zde k přečtení

Uvedení: 28.2.2008

Horoskopiáni napadnou školu Magie a Tewin má díky Alici možnost vrátit se v čase zpět a všemu zabránit. Musí informovat Adama a předat mu svitek s kouzlem. To však může fungovat pouze s Mocí Tří nebo nějakou podobně silnou Mocí či Silou. Mezitím se Erin střetne s dvěma povedenými zloději, když má na starost hlídání P3 a Wyatt a Chris se musí smířit se smrtí jejich dědy....

 

41: 2x18 - Odkryté identity

Zde k přečtení

Uvedení: 31.3.2008

Snaha o záchranu Magické školy pokračuje. Tewin musí do domu Halliwellů, aby tak pomohla Wyattovi, Chrisovi a ostatním v naplánování poslední obranné akce. Erin je pryč a není po ní ani známky. Chris se blíže seznamuje s dívkou z jeho školy - Biancou. Briana radí Adamovi, jak zjistit, kde jeho dcera vlastně je, ale ani jednomu nezbývá už moc času.... Ochranné kouzlo Magické školy brzy povolí a Horoskopiáni budou mít celou školu jako na dlani.....

 

42: 2x19 - Dopis na rozloučenou

Zde k přečtení

Uvedení: 7.4.2008

Vše se uzavírá. Za Hope přichází její dva podivní známí, aby s nimi odešla bojovat proti démonům v Asii. Wyatt, Chris a Adam se dozvídají o plánu, který před lety vymyslely Piper, Phoebe a Paige a navrácena Briana jim ukáže, co by se mohlo stát, když se pokusí zachránit i Phoebe a Piper...