V hlavních rolích se představí:

Piper Halliwell, Phoebe Halliwell a Paige Matthews a dále Leo Wyatt a Adam Jefferson
Vedlejší role:

Alice, Martin a Darryl Morris

Hostující:
Prue Halliwell
Díly: 1 - 23
Vznik: 2005 - 2006
Děj:

Sestry se musí vypořádat nejprve s faktem, že ne všechno je takové, jak se to na první pohled jeví. Piper se musí obrnit nad rozsudkem, který nad Leem, co zabil Gideona, soud nejvyšší. Není pro něj snadné říci sestrám, že již není jejich světlonošem. V pozadí toho všeho musí sestry vyřešit nejen to, jak pomoci Darrylovi, po němž jde inspektorka Sheridanová jako po flusu.

Zatímco Piper se snaží udržet vztah svůj a Lea bez jakýchkoli známek "únavy", Phoebe se postupně zamilovává do exdémona Adama, který se stává plnou součástí života všech třech sester. Kromě toho se jí dostává velké pocty a jako jediná z rodu Halliwellek má možnost nahlédnout pod pokličku dosud neznámé magie, kde vládne jen dvojí metr: Anděl versus pekelný démon.

I Paige prožívá chvíle štěstí po boku čaroděje a lékaře Martina. Ten však podlehne temnému kultu, který uctívá podivnou energii skrývající se kdesi v temném tunelu. Jeho život je zmařen a Paige zdrcena.

Po celou tu dobu je čas od času napadne obzvláště silný démon, sestry sice odhalí oč jde, ale všechna znamení, která se kolem nich postupně odkrývají, jim dávají jediný směr: smrt.

Čeká je bitva s Horoskopiány....

 

1: Dívka se vší mocí

Zde k přečtení

Kdysi v minulosti žila dívka toužící po magické moci a toužila tak moc, že se z jejího chtíče stala skutečná moc a ona začala ostatní magickou moc odčerpávat z celého světa. Tehdy se proti ní postavilo Dobro i Zlo. Spojilo se a dívku proklelo. Její duše však neumřela a o pár set let později se opět hlásí o slovo. Tentokrát musí právě sestry zorganizovat záchranu magického světa, najít onu dívku a pokusit se zabránit tomu, aby nepřišla do styku s magii. Otázkou však je, jestli se jim to podaří.

 

2: Nedůvěra

Zde k přečtení

Důvěra je důležitá věc. Mezi Phoebe a Adamem začíná vznikat jakési pouto. Piper stále pochybuje o jeho věrnosti a tak vytvoří kouzlo, které však Phoebe pošle do jiného světa. Adam tak stojí před nelehkým úkolem - zachránit Phoebe a ubezpečit Piper, že mu může plně důvěřovat.

 

3: Obrácená kouzla

Zde k přečtení

Při náhlém útoku démonů je Kniha očarována a každé kouzlo, které je z ní použito se obrací na toho, kdo ho vyřkl. Zároveň však ten samý magii obdařený člověk není schopný konat jakákoli kouzlo správně. Sestry se také poprvé setkají s novým ředitelem Magické školy, který je opravdu nadaný čaroděj ovládající mnohé způsoby přepravy.

 

4: Mezi Anděly a Démony

Zde k přečtení

Phoebe v centru města narazí na děvče a dostane vidinu, v níž je dívka zničena podivným temným tvorem. Zjistí, že se jedná o klasického démona, který však už téměř vymřel a jeho jediným úkolem je ničit budoucí pravé anděly, mýtická stvoření z dob před věkem Starších. Je odhodlaná dívce pomoci a to jde jen jediným způsobem - přijmout andělskou moc a to přímo z předzáhrobí, ale jak  se vypořádá s náhlým přívalem moci v podobě andělských křídel a velmi silnou palebnou mocí. Co s ní udělá tak silná změna a bude schopna dostat se zase zpět mezi živé?

 

5: Něco jako chaos ( část 1 )

Zde k přečtení

Někdo zase zabil dalšího nevinného. Nikdo neví, kdo to byl, ale bylo jasné, že jich je poslední dobou trochu moc. Jaké ale nemilé překvapení se sestrám odhalí, když zjistí, že poslední zabitá byla jejich známá Aviva. Ta, která se kdysi před lety chtěla stát jejich čtvrtou sestrou. Dají se do pátrání, ale někdo musí hlídat Wyatta a Chrise. Ta je ale záhy přenesena i s Wyattem a malým Chrisem do lesa, odkud není úniku.

 

6: Něco jako chaos  ( část 2 )

Zde k přečtení

Čarodějkám se odhaluje další podivná hádanka. Wyatt se sám přenesl z onoho místa a nechal tak Alici s Chrisem o samotě. Ti dva se zatím snaží uniknout před stvořeními onoho lesa.

Sestrám je jasné, že se někdo pokouší likvidovat ty, kteří mají nějakou spojitost se sestrami, ale kdo ...

 

7: Nezvratná reinkarnace

Zde k přečtení

Inspektorka Sheridanová se pomalu ale jistě dostává blíže k sestrám a začíná mít pochybnosti ohledně Darryla. Ten je z toho na nervy, protože neví, co má dělat. Sestry se rozhodnou mu pomoci a díky velmi složitému kouzlu z něj udělají někoho jiného. Háček to má v tom, že musí Darryl nejprve na oko umřít a pak se teprve promění. Celé se to zkomplikuje v okamžiku, kdy se z Darryla stane démon. Sestry musí vyřešit, jak Darrylovo nové já ale zároveň si musí poradit s Sheridanovou.

 

8: Prokletý klub P3

Zde k přečtení

Piper konečně otvírá opět klub P3, který byl doposud v rekonstrukci. Netuší, že tím probudila temné zlo skrývající se ve sklepě klubu. To představuje těžce nemocný tvor, který byl kdysi proklet a teď přichází doba, kdy by měl skonat. Sestry jsou ve smrtelném nebezpečí a jestli nepřijdou na nějaký způsob, jak se zachránit mohlo by se stát, že Moc Tří navždy zmizí z povrchu zemského.

 

9: Halliwellville horor

Zde k přečtení

Dům Halliwellek přestává být stabilní a jeho stěny se záhadně začínají rozpadat. Co tajemného se prohání ve zdech domu rodu Halliwellů? Co chce Elise říci Phoebe, kterou si kvůli tomu pozvala na kobereček? To vše jen na Charmed New Year

 

10: Svět podle Willa

Zde k přečtení

Will přijde na způsob, jak zničit temnonoše, který mu zabil přítelkyni. Vláká do pasti Lea. Díky lektvaru získá jeho podobu a vydá se do domu Halliwellek....

 

11: Ztraceno v přeměnách

Zde k přečtení

Sestry jsou právě v bitvě se skupinou démonů, kteří se snaží probudit svého vůdce, jenže do akce jim přijde na pomoc jejich světlonoška Lucy. Ta celou akci zkazí a Paige je zasažena zeleným energy ballem démona jménem Cerius. Jeho energy bally vyvolávají náhlý nárůst moci, který může způsobit i zánik napadené bytosti ...

 

12: Hledá se Adam

Zde k přečtení

Phoebe a Adama v noci při návratu z divadla navštíví podivná démonka a Adama unese. Phoebe je zdrcena, ale přesto neváhá a snaží se Adama najít, i kdyby měla Knihu Stínů obrátit naruby. Mezitím Paige dostává další světlonošský úkol....

 

13: Ztracená Knihovna

Zde k přečtení

Phoebe dostává velmi silné vidění, které je ale v něčem jiné. Hned po něm, nutí sestry do podivných činností, které obě dvě moc nechápou. Když se v jejich podkroví objeví záhy stará žena, která je žádá o pomoc, jsou z toho Piper i Paige více než zmatené ...

 

14: Podivíni z minulosti a budoucnosti

Zde k přečtení

Minulost bývá často zapomínána, ale někdy se stane něco, co nám ji bez jakýchkoli problémů připomene. Někdy je ono připomenutí příjemné, ale někdy může ten, kdo minulost pozval k vám domů, nečekaně zaútočí na to citlivé místo. V domě Halliwellek se něco temného pokusilo získat na svou stranu Wyyatta a Chrise. Ten někdo využil kouzla a udělal ze synů Piper pubertální mladíky, kteří zprvu netuší, oč běží, ale mít Moc je přeci tak sladké. Ten někdo ví, kam má udeřit, ten někdo ví, co skrývá sklepní prostor za tajemství, ten někdo ví, co se stane v budoucnu a spojitost mezi ním a Phoebe je víceméně až moc pevná.

 

15: Cesta k Věčnosti ( část 1. )

Zde k přečtení

Phoebe začíná trápit sen, v němž se nějak moc často objevuje Cole. Phoebe také poslední dobou mluví o Colovi stále více a také na něj o něco více myslí. To se Adamovi moc nezamlouvá, a když to jednoho večera vyvrcholí Adamovým úprkem z domu, rozhodne se Phoebe jednat a za vytvoření vhodného kouzla přivolat Colovu zatracenou duši zpět, aby tak samotného Cola donutila k odchodu. Mezitím se Piper zalekne nové konkurence v podobě Klubu Eternity čili Klubu Věčnost. Povolá Paige a Martina, aby vysondovali o klubu Věčnost co možná nejvíce, nikdy však netuší, co se kolem klubu Eternity vlastně děje...

 

16: Pryč od Věčnosti ( část 2. )

Zde k přečtení

Paige zatím nemá vůbec potuchy o tom, co se v tunelu přihodilo, ale to něco se brzy začne hlásit o svá práva, která chce čím dál víc. Phoebe po záchraně svého rodinného krbu a vyřešení problémů s Colem, musí opět řešit to samé, ale tentokrát je to zase Adamova minulost, co jí zkříží její cestu ke štěstí. Dva démoni se totiž chystají získat svého kamaráda zpět do savých řad.

 

17: Věštba

Zde k přečtení

Vše se točí kolem Phoebe, co díky svým schopnostem dostává podivné zprávy z budoucnosti, jenž jsou zprvu nejasné, ale postupně dostávají pevné obrysy toho, co se stane. Mezitím se Paige pokouší najít způsob, jak najít Martina a to za pomoci inspektorky Tyové a jejího spolupracovníka Vince.

 

18: Šifra slečny Halliwellové

Zde k přečtení

Phoebe po malém kolapsu končí v nemocnici. Tam, pod předchozím nátlakem Adama, poví Piper o věštbě, co měla. Ta se rozhodne prozkoumat její mysl, aby přišla na to, co se jí to Phoebe vlastně pokoušela říci. Mezitím se Paige pokouší vypořádat se svou novou chráněnkou Brianou a Adama pronásleduje kdosi z jeho minulosti.

 

19: FBDIE ( část 1. )

Zde k přečtení

Phoebe se v nemocnici pomalu připravuje na to, že již brzy porodí svou dcerku, Piper odkrývá nová tajemství obrazu. Paige se pro změnu vydává do Bay Mirror, aby vyřídila jisté pracovní záležitosti jako záskok Phoebe. Dozvídá se o nalezení kostry v tunelu, kde zmizel Martin, její přítel.  Plně rozhodnuta se tam vydává a střetává se s May. Mezitím inspektorka Sheridanová přichází na způsob, jak sestry zničit a poslat do vězení za čarodějnictví, a ještě někdo se objevuje na scéně, ale rozhodně nepřichází v dobrém a v klidu a míru.

 

20: Charmed Fiction ( část 2. )

Charmed Fiction

Zde k přečtení

Paige je zatčena policií SF a obviněna z vraždy inspektorek Tyové a Sheridanové. Phoebe se dovídá nepěknou minulost Adamovu - z dob, kdy byl démonem. Zároveň musí překonat to, že její malá dcerka již není v ní, ale v inkubátoru vedle v pokoji. Piper se tak snaží řešit jak problémy s Phoebe, tak Paiginy trable se zákonem. Do toho všeho  - Horoskopiáni teď natvrdo začínají útočit ... nebo je to celé jen fikce?

 

21: Bezvětří

Zde k přečtení

Sestry se nejprve pokusí vzpamatovat z toho, co se jim právě stalo. Byl to snad jen obyčejný sen, který se zdál všem, nebo má v sobě mnohem víc? Proto se Phoebe s Piper pokoušejí rozluštit záhady onoho podivného snění a Paige jde navštívit svou chráněnku Brianu, která řeší problém s rodinným amuletem. Zatmí se něco temného v Podsvětí snaží nastolit pořádek, co by mohl sprovodit ze světa vše dobré a nechal by jen to zlé.

 

22: Horoskopiáni ( část 1. )

Zde k přečtení

Sestry se musí připravovat na bitku s démony, o nichž neví téměř nic. Jediné, co jim pomáhá v orientaci jsou vize, které má Phoebe. Ty však nepředpovídají nic dobrého ani pro ně ani pro Phoebina přítele Adama, kterého k sobě touží přitáhnout jedna z Horoskopiánů. Ve všem jim má pomoci zázračně nalezený Anděl, co by je odvedl do Ztracené Knihovny, kde se nachází informace, po níž sestry prahnou - jak zničit Horoskopiány. Mezitím se Horoskopiáni začínají připravovat na jejich první a poslední velký útok na Moc Tří a Briana se začíná cítit podivně a ještě podivněji její rodiče, kterým volá, aby se poradila o amuletu, co má prý posilovat auru.

 

23: Horoskopiáni ( část 2. )

Zde k přečtení

Anděl Antony odvádí Piper a Paige do ztracené knihovny, kde se obě za pomoci své vůle pokoušejí nalézt jednu jedinou knihu. Horoskopiáni jsou jejich členem - záhadnými dvojčaty Rybami informováni o jeho existenci a vymyslí plán, jak se ho zbavit. Mezitím Phoebe musí čelit problémům, co se objevili v Bay Mirror ... někdo si zřejmě všiml, že Elise je pryč poněkud déle, než by bylo vhodné. Vize o jejich konci nekončí a ani Leo nepřináší nic, co by jim pomohlo. Čeká je velká bitva....