Hrají: Holly Marie Combs ( Piper Halliwell ), Alyssa Milano ( Phoebe Halliwell ), Rose McGowan ( Paige Matthews ), Brian Krause ( Leo Wyatt ), Cheyenne Jackson ( Adam Jefferson ), Ashley Benson ( Erin Halliwell - Cassidy ), Wes Ramsey ( Wyatt M. Halliwell ), Drew Fuller ( Chris Halliwell ) a Sarah Carter ( Hope McCarthy ) spolu s

Ve vedlejších rolích se objeví: Torri Higinson ( Tewin ), Leah Cairns ( Tracey Lang ) Heather Morris ( Everret Snow ),

Charmed New Years volně navazuje na konec šesté sezóny originálních Charmed series. Snaží se uvést čtenáře do tradičního světa Čarodějek, ke kterému přidává i své vlastní prvky. Například svět Andělů a pekelných démonů. Tu a tam naťukne či znovu otevře staré události, vrátí na chvíli do hry staré známé ( viz vztah Phoebe a Cole, čtvrtou "sestru" Avivu či přítele Phoebe Jasona. Pokusí se vyřešit konflikt Lea se Staršími způsobený zabitím Gideona. Otevře novou stránku světlonošů. Ukáže, že i chráněnec může být nebezpečný ( viz. Svět podle Willa ) Ovšem dá Phoebe možnost znovu se zamilovat a dokonce mít dítě. Vystřelí do tohoto světa novou démonskou hrozbu.

Tu ale nebudou sestry schopny vybojovat.... To čeká až na jejich děti. Ty budou rok žít v "temnotě" bez knihy Stínů a bez Moci Tří. Jediná jejich síla bude v jejich samostatných schopnostech, přátelích, mocných spojencích ( Tewin, Adam, Alice ), ale i oni zakusí hořkost života ( Vztah Wyatta a a Hope, konflikt Tewin a Flower, smrt Denniny sestry Lynn, smrt dědy Wyatta a Chrise. ). Zároveň otevře další nový svět ( ... ovšem ne zas tak moc.... ), který v rukách svírá Hope ( Menší parafráze na Buffy, přemožitelku upírů )

Vzhledem k jisté intimitě některých postav v Charmed New Years jsem se rozhodl pro fiktivní casting na postavy Erin a Cartera. Vzhledem ke všem doposud napsaným vlastnostem a mé vnitřní představě tyto role získali: Erin Cassidy - Ashley Benson a Brant Dogherty. V nynější době jsou oba k vidění v seriálu Pretty Little Liars.

Promo snímky ke čtvrté sezóně CHNY