Billie Jenkins - Billie se narodila jako druhá dcera pana a paní Jenkinsovým. Již jako malá byla svědkem toho, jak její sestra Christy byla unesena záhadným stvořením.  Od té doby vyrostla a začala studovat na Univerzitě v San Faranciscu. Vždy byla ... ( více )

Coop - Kupid poslaný Staršími Phoebe, aby se do něj zamilovala. Phoebe si k němu i přes to, že k němu začíná něco cítit, drží odstup, protože jejich vztah je nepovolený. To se ale změní, když zjistí pravdu. Oba se vezmou v roce 2006 a budou mít spolu tři děti.

Dex Lawson - Seznámil se s Phoebe v okamžiku, kdy byla podle spisů a všem mrtvá. Díky předtuše si Phoebe myslí, že je on ten pravý. Jenže, když je pak nucena danými okolnostmi říci Dexovi pravdu, jejich vztah se rozsype, jak domeček z karet.

Elise Rothman - Podle jistých náznaků se jedná spíše o ženu, co má jako prioritu práci. Ta situace jí ale moc nevyhovuje a ráda by ji změnila. Zatím neúspěšně. Pokouší se alespoň Phoebe dohnat k tomu, aby se práce nestala jednou věcí, která jí zbude...( více )

Henry Mitchell - Paigin manžel, povoláním policista. Ví, že je čarodějka a nemá s tím problémy. Henry se před jejich svatbou bude muset utkat s čarodějem, který přišel Paige oznámit, že podle magického světa... ( více )

Jason Dean - Byl nový šéf Bay Morrir, novin, kde pracovala Phoebe. Za nedlouho se stal Phoebiným přítelem. Byli spolu něco přes rok. Jason se hodně zajímá...( více )

Kyle Brody - Záhadný federální agent, který toho ví o nadpřirozeném světě víc, než by si kdo mohl myslet. Byl svědkem vraždy jeho rodičů, když byl ještě dítě. Většinu svého života strávil touhou po pomstě... ( více )

Leo Wyatt - Leo se narodil 6.5.1924, v San Franciscu. Jeho otec se jmenoval Christopher Wyatt a sám Leo vyrostl v Burlingame v Kalifornii. Jako doktor byl poslán na Guadalcannal, kde se snažil pomáhat zraněným. V té době... ( více )

Paige Matthews - Paige se narodila jako čtvrté dítě Patty Halliwellové. Jejím otcem je světlonoš Sam Wilder, který se do Patty zamiloval. Jejich láska i jejich dítě ovšem v té době byly něco nemyslitelného pro Magickou obec a tak se Patty ... ( více )

Patty Halliwell - Patty se narodila 5.4.1950 Allenovi Halliwellovi a Penelope Johnson. Je to potomek Melindy Warren. Její schopností je molekulární zmrazování. Umění magie byla učena její matkou Penny. Když jí bylo devět, Patty vynalezla kouzla...( více )

Penny Halliwell - Narodila se 23.6., 1931 v Bostonu. Její rodiče byli Gordon Johnson a P. Baxter. Měla bratra jménem Gordon Johnson II. Byla čarodějkou a potomek Melindy Warrenové. Narodila se s mocí telekinese, kterou pak přenesla ...( více )

Phoebe Halliwell - Phoebe se narodila přesně o dva roky později než Piper. Z původního trojlístku byla nejmladší a ta ¨, která přečetla v Knize Stínů několik veršů a aktivovala tak Moc Tří. Phoebe získala schopnost Mít předtuchy. Vždy byla ta rebelka... ( více )

Piper Halliwellová - Piper se narodila Patrici Halliwellové a Victoru Bennetovi v roce 1973. Žila společně se svými dvěma sestrami, Prue a Phoebe, v domě jejich babičky. Phoebe dům opustí jako první, protože chce vyrazit do New Yorku pokusit... ( více )

Prue Halliwell - Prue se narodila jako první dcera Patty Halliwellové a Victora Bennetta. Už odmalička projevovala jisté známky perfekcionalismu, který se ještě o něco prohloubil. Na Střední škole byla na čas předsedkyní třídy... ( více )

Richard Montana - Je to čaroděj, který se na čas zřekl kouzel, protože mohla někomu ublížit.S Paige se seznámí přes konflikt, který jeho rodina má s ... ( více )

Sam Wilder - Původně přiřazený světlonoš Patty Halliwellové. Ti dva se do sebe zamilovali  z jejich lásky vznikla Paige, zároveň to byl jeden z důvodů, proč se Patty a Victor od sebe oddělili ...  ( více )

 

Victor Bennet - Otec Prue, Piper a Phoebe. Narodil se v roce 1949. S matkou tří čarodějek se rozvedl, když byla děvčata velmi malá poté, co se dozvěděl, že jsou ony a Patty čarodějky. Sestry ho poměrně ... ( více )