Třetí série

Díly 45. - 66.

Sestry začínají svůj třetí rok. Phoebe se seznámí s Colem, do kterého se téměř ihned zamiluje. Fakt, že je Cole démon hodně mocný, ji asi ani tak moc nevadí. Piper nejprve zažívá krušné časy, když zjistí, že jim není s Leem přáno být spolu. Nakonec se jim podaří vzít se. Prue stále nemůže najít žádného přítele, i když se v jednu chvíli zdá, že už by mohla mít něco se svým bývalým spolužákem ze střední. Pru Prue je tento rok plný změn. Zprvu si musí zvyknout na fakt, že Phoebe chodí s démonem a pak přes nějaká ta dramata, její život pohasne, když se střetnou se Zdrojovým zabijákem Shaxem. I před tím jí však je najevo dáváno, že Smrt je u ní blíže než dřív.

 

45: Honeymoon´s over ( Po líbánkách )

Režie: Jim Conway

Scénář: Brad Kern

Uvedení:

Sestry pořád děsí představa, že po nich jde Triáda. Ve městě se objeví právník Cole Turner, který se začíná o sestry nějak moc zajímat. Zároveň se z ničeho nic vrací Piper, která po celé dva měsíce byla s Leem tam nahoře, pro ní je to však jen okamžik. Ti nahoře jejich vztah ze zásady odmítají....

 

46: Magic Hour ( Hodina kouzel )

Režie: John Behring

Scénář: Chris Levinson a Zack Estrin

Uvedení:

Piper se pokouší najít způsob, jak se tajně vdát za Lea, pak už by ně ně totiž Rada Starších nemohli. Zároveň se sestry musí pokusit zachránit pár, jenž byl prklet čarodějem. On se mění v sovu a ona ve vlka ( Charmed verze pro Ptačí ženu. )....

 

47: Once upon a time ( Bylo, nebylo )

Režie: Joel Feigenbaum

Scénář: Krista Vernoff

Uvedení:

Phoebe se cestou domů setká s dívkou, kterou něco "tajemného" napadlo a ohrožovalo. Sestry se díky ní dozvídají, že existují víly a trolové. Musejí použít kouzlo a víly prach, aby dívku a královnu vil, která je troly unesena, zachránili.

 

48: All Halliwell´s Eve ( Halloween sester Halliwellových )

Režie:Anson Williams

Scénář: Sheryl J. Anderson

Uvedení:

Sestry se připravují na Halloween. Ovšem jsou nečekaně napadeny démony, které už zabili. Během mžiku jsou však vtáhnuty do magického víru a objeví se v koloniální Virginii, kde na ně už čeká místní sabat, co musí zachránit jednu z nich, jenž byla unesena.

 

49: Sight unseen ( Neviditelný )

Režie: Perry Lang

Scénář: William Schmidt

Uvedení:

Sestrám se v poslední době dějí podivné věci. V jejich domě byl vandal, co jim rozbil všechna zrcadla. Prue se ztrácejí věci a chodí jí podivné dárky. Utrvdí se v tom, že za vším stojí Triáda a připraví démonskou past. Darryl si ovšem myslí, že tentokrát to nemusí být démon, kdo sestry ohrožuje....

 

50: Primrose Path ( Prokletá empatie )

Režie: Mel Damski

Scénář: Daniel Cerone

Uvedení:

Prue je vedena podivnými signály až k mladíkovi, co ho něco tíží, až z toho nemůže ani žít. Chce mu pomoci a tak  mu pomůže pomocí kouzla. Netuší, že mladík je vychytralý démon, co byl jedním empatikem proklet....

 

51: Power outage ( Výpadek sil )

Režie:
Scénář:
Uvedení:

Ve snaze zničit sestry - Cole využije pomoci od démona Adrase, který dokáže obyčejnou zlobu promění v zuřivost. Sestry jsou tak vehnány do situace, kdy proti sobě použijí své schopnosti - zároveň o ně přijdou. Musí se tak bezbranné postavit Triádě Zla a Balthazarovi nebo přijít na způsob, jak získat jejich schopnosti zpět.

 

52: Sleuthing with enemy ( Stopování s nepřítelem )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Když sestry objeví, že Cole a Balthazar je jedna a ta samá bytost, musí se Phoebe postavit před nelehký úkol. Buď přijde o bytost, jenž miluje, nebo nechá uniknout velmi nebezpečného démona. Musí se ale rozhodnout rychle, protože jiný démon se ho snaží dostat stejně jako sestry.

 

53: Coyote Piper ( Nevděčná Piper )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Terra je pouze esence života, aby mohla přežít musí si najít během velmi krátké doby hostitele, v němž by mohla přežít. Původní duše slábne až se nakonec vytratí docela. Právě ta unikne alchymistovi Kerkanovi a posedne Piper, protože doufá, že jí sestry pomohou Kerkana přemoci a zničit ho. Phoebe a Prue tak musí odhalit pravou skutečnost a přijít na způsob, jak se zbavit Terry a nepřijít přitom o sestru.

 

54: We all scream for Ice Cream ( Všichni jdeme po zmrzlině )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Po okolí jezdí zmrzlinářský vozík, který vyzvání melodii, jenž Prue odněkud velice dobře zná. Vybaví si některé události z minulosti a její instinkt ji zažene až na místo, kde je věčná zima, místo, jenž je uvnitř zmrzlinového vozu. Místo, kde je uvězněna parta dětí. Mezitím se na scéně objevuje opět otec sester s nabídkou na usmíření a Piper navštíví v klubu velmi podezřelý mladík.

 

55: Blinded by the Whiteligher ( Smrt si bere Světlonošku )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Lea navštíví jeho známá tam zeshora jménem Natali. Ta je varuje před čarodějem Eemesem. Přitom zjistí, že jeho plánem je získat moc světlonošů a dostat se tak nahoru do světa nad námi a jednoho po druhém je zničit.

 

56: Wrestling with the demons ( Zápas s démony )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Prue se setkává se starým přítelem. Zjistí, že sešel z cesty a snaží se za pomoci tvrdého démonského výcviku stát se jedním obyvatelem Podsvětí. Sestry se tak vydávají do Podsvětí, aby se tam utkali na život a na smrt ve wrestlingu - kde věc o níž se hraje je duše Prueina bývalého přítele.

 

57: Bride and Gloom ( Nevěsta v temnotách )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Démon se zmocní Prue, aby se s ní mohl oženit - svatba bude samozřejmě černá a za pomoci démonky Denthalien se mu to podaří. Co netuší je fakt, že Denthalien touží po Knize Stínů a právě za pomoci temné svatby se jí může podařit ovlivnit i konání Phoebe a Piper, z nichž se stanou démonky. Zároveň do toho všeho se konají přípravy na svatbu Piper a Lea.

 

58: The Good, the Bad and the Cursed ( Dobro, zlo a nemrtví )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Otec Prue, Piper a Phoebe Victor Bennet plánuje koupit nějaké ty pozemky nedalo San Francisca. Vezme sebou Phoebe, aby mu případně pověděla, jestli je to dobré místo. Naneštěstí je Phoebe svděkem toho, jak na tom místě před mnoha desítkami let došlo k vraždě jednoho z původních obyvatel Ameriky. Kulka, která je na něj poslána však zasáhne i Phoebe. Jediný způsob, jak ji zachránit před smrtí je jít do minulosti a zjistit, co se stalo a jediný, kdo může cestovat časem je ... Cole.

 

59: Just Harried  ( Samé trápení )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

V den svatby Lea a Piper si Pruino astrální já osvojí nehezkou vlastnost - utíkat z Pruina těla a žít si vlastní, divoký a nebezpečný život. Nejen, že ohrožuje svatbu své sestry, ale také ohrozí Prue jako takovou, když je obviněna z vraždy.

 

60: Death takes a Halliwell ( Smrt si přišla pro Halliwellovou )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Prue řeší dilema. Má deprse z toho, že její matka umřela a navíc to tak nějak souvisí s tím, že ji viděla na svatbě Piper a Lea. To, pokud někdo nezasáhne, by mohlo stát její život, když se objeví Anděl Smrti.

61: Pre-witched ( Jak to bylo )

Režie:
Scénář:
Uvedení:

Zatímco sestry bojují s možností rozdělení, když jsou teď Leo a Piper svoji, připomene jim to dobu, kdy Grams umřela a Phoebe se odstěhovala do New Yorku.

 

62: Sin Francisco ( Hříšné San Francisco )

Režie:
Scénář:
Uvedení:

Démon se pro svou potěchu baví tím, že lidi mění v chodící hříšníky posedlé sedmi smrtelnými hříchy. Jeho snažení však překazí sestry Halliwellovy a tak se ony i Leo stanou jeho novou obětí.

63: The Demon who came in from the cold ( Démon, který přišel z chladu )

Režie:
Scénář:
Uvedení:

Cole jako Baltazar infiltruje internetovou organizaci jenž je řízena zlem, která se snaží ovládnout svět skrze informace na internetu. Mezitím sestry musí zničit čaroděje, který organizaci řídí a zároveň neprozradit Colovu identitu.

64: Exit Strategy ( Úniková strategie )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Ďábelské Bratrstvo, jehož byl Cole členem se pokusí zničit vztah mezi Colem a Phoebem, aby ho opět obrátilo ke zlu. Mezitím se Pipeřiny schopnosti vyvinou a to s poněkud destrukčním účinkem.

65: Look who´s barking ( Kdopak to štěká )

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Zatímco píše informace o Baltazarovi do Knihy Stínů, dostane vizi o démonu jménem Banshee, ale přitom si myslí, že za vše může Cole. Sestry vyřknou stopovací kouzlo a Prue se promění psa, který běží za Banshee jako šílený. Srazí ji - ho auto. Mezitím se Phoebe pokusí Banshee přivolat a zničit, ale sama se díky jejímu křiku stává Banshee.

66: All Hell breaks Loose

Režie:

Scénář:

Uvedení:

Když se při pokusu o zničení démona provalí, že jsou sestry Čarodějky, utká se na ně televizní hon, který vyvrcholí postřelením Piper. Sestry musí vytvořit pakt se Zdrojem, čímž vysoce ohorzí Sílu Moci Tří a zároveň život jedné ze sester.