První série

Díly 1. - 22.

Sestrám Halliwellovým umřela babička a ony se opět všechny tři setkávají v jejich domě, kde vyrostly, a kde stráví ještě mnoho let pohromadě. Po vyřknutí kouzla ze "záhadné" Knihy Stínů se z Prue, Piper a Phoebe stávají Čarodějky. Během jejich prvního roku odkrývají onen tajemný, magický svět plný nebezpečí v podobě démonů, zákeřných duchů a jiným magických bytostí. Poznávají také své schopnosti a odkrývají minulost jejich vlastní rodiny.

 

1: Something Wicca This Way Comes ( Všechno zlé pro něco dobré )

Režie: John T. Kretchmer 

Scénář: Constance M. Burge 

Uvedení: 7.10.1998

Po smrti Penny Halliwellové se její tři vnučky Prue, Piper a Phoebe opět setkávají na stejné půdě. Phoebe se vrátila do San Francisca z New Yorku, Piper má před svatbou s přítelem Jeremym a Prue pracuje v Muzeu. Jedné noci narazí Phoebe při probírání starých věcí na podivnou Knihu plnou podivných věcí. Přečte několik veršů hned na první straně. To z nich udělá čarodějky s magickými schopnostmi - kineze, zmrazování a vidění předtuch. od teď budou bojovat za svůj Osud, který jim byl určen již o mnoho let dříve.

 

2: I´ve got you under my skin ( Až na kůži )

Režie: John T. Kretchmer

Scénář: Brad Kern

Uvedení: 14.10.1998

Piper má problémy se svou mocí. Obává se toho, co se stane, když vstoupí do kostela. Mezitím se Phoebe seznámí s fotografem, který z mladých žen vysává život, aby on sám byl mladý. Prue bojuje s problémy ve vztahu s Andym, když vezme práci v Aukčním domě.

 

3: Thank You For Not Morphing ( Návrat )

Režie: Ellen S. Pressman

Scénář: Zack Estrin, Chris Levinson

Uvedení: 21.10.1998

Sestrami zavrhnutý otec se vrátil. Jenže dorazí s ním také problémy, když se spojí s novými sousedy, kteří jsou démoni, co se pokouší ukrást sestrám jejich moc. Zároveň se u nic v domě objeví opravář, aby sestrám pomohl.

 

4: Dead Man Dating ( Rande s duchem )

Režie: Richard Compton

Scénář: Javier Grillo - Marxuach

Uvedení: 28.10.1998

Piper naváže kontakt s mladíkem, který byl zavražděn a jeho duch se snaží u Piper najít záchranu. Mezitím Phoebe začne pracovat jako senzibil, aby pomohla lidem a zároveň aby našetřila nějaké peníze na Pruin dárek, a Prue odkryje zničující zradu.

 

5: Dream Sorcerer ( Čaroděj snů )

Režie: Nick Marck

Scénář: Constance M. Burge

Uvedení: 4.11.1998

Prue zjišťuje, že něco narušuje její sny podivnými vizemi, v nichž se jí posmívá nějaký muž.  Mezitím se Phoebe a Piper pokusí pomocí kouzla přilákat k sobě nějakého toho muže. Jenže kouzlo je příliš silné a ony musí prchat před rozdivočelými a po nich toužícími muži.

 

6: The Wedding from Hell ( Ďábelský sňatek )

Režie: Richard Ginty

Scénář: Greg Elliot, Micheal Perricone

Uvedení: 11.11.1998

Sestry se musí postavit Hekaté, mocné démonské bohyni, která má zhoubný vliv na ženu, jejího syna a jeho snoubenku, aby se pokusila zplodit démonské dítě.

 

7: Fourth Sister ( Čtvrtá sestra )

Režie: Gilbert Adler

Scénář: Edithe Swensen

Uvedení: 18.11.1998

Problematická dívka se spřátelí s Phoebe v naději, že se tak včlení do rodiny Halliwellek, ale vyjde najevo, že byla ovlivněna magií démonky Kali, která touží po moci sester. Mezitím se Prue snaží najít čas pro Andyho a Piper s Phoebe jsou přímo okouzleny jejich údržbářem Leem.

 

8: The Truth is out there and it hurts ( Pohled z budoucnosti )

Režie: James A. Contner

Scénář: Zack Estrin, Chris Levinson

Uvedení: 18.11.1998

Za využití Phoebiných předtuch se pokouší dostihnout a zastavit tajemného vraha, který chce opět udeřit.  Mezitím Prue objevuje kouzlo pravdy, které použije na Andyho, aby zjistila, jak bude reagovat na fakt, že je čarodějka.

 

9: The Witch is Back ( Návrat Čarodějky )

Režie: Richard Denault

Scénář: Sheryl J. Anderson

Uvedení: 16.12.1998

Čaroděj z minulosti je osvobozen a za pomoci Rexe a Hannah se pokusí ukrást sestrám jejich moc. Ty ale pomocí kouzla oživí jednu ze svých předchůdkyň, Melindu Warrenovou, která se s ním bude moci utkat. Mezitím Piper sebere odvahu a zeptá se Lea, jestli by s ní nešel ven a Andy začíná být frustrovaný z Pruina zapletení do policejního vyšetřování.

 

10: Wicca Envy ( Závist )

Režie: Mel Damski

Scénář: Brad Kern, Sheryl J. Anderson

Uvedení: 13.1.1999

Když je Prue obviněna Rexem z krádeže v Aukčním domě, je na Piper a Phoebe, aby to vyřešili a zároveň přijdou na to, že Rex je čaroděj.

 

11: Feats of Clay ( Na hliněných nohou )

Režie: Kevin Inch

Scénář: Michael Perricone, Greg Elliot, Chris Levinson, Zack Estrin

Uvedení: 20.1.1999

Když se ve městě objeví Phoebin bývalý přítel, přinese sebou i problémy související s krádeží Egyptské urny, jenž nese smrtelnou kletbu. Mezitím se Prue pokouší zachránit Aukční dům před krachem.

 

12: The Wendigo

Režie: James L. Conway

Scénář: Edithe Swensen

Uvedení: 3.2.1999

Během úplňku na Piper zaútočí podivná příšera. Při zjišťování, co to vlastně bylo, sestry zjistí, že jde o Wendiga, bytost, co se živí lidskými srdci. Mezitím Prue najde pro Phoebe práci v Aukčním domě, ale Phoebe dostává vidění, v němž má dojít k jisté autonehodě. Phoebe tak nechává Aukční dům aukčním domem a vyráží na tuto nesmělou misi.

 

13: From Fear to Eternity ( Strach )

Režie: Les Sheldon

Scénář: Tony Blake, Paul Jackson

Uvedení: 10.2.1999

Matka sester je varuje před démonem z podsvětí, který každých 1300 let na pátek Třináctého vystoupí na povrch a vystraší čaroděje ( čarodějky ) k smrti za pomoci jejich největšího strachu.

 

14: Secrets and Guys ( Tajemství )

Režie: James A. Contner

Scénář: Constance M. Burge, Sheryl J. Anderson

Uvedení: 17.2.1999

Prue pomůže mladé čarodějce, která byla unesena, a obnoví v ní opět víru mít děti. Mezitím Phoebe objeví pravdu o tom, že Leo je opravdu anděl strážný dobrých čarodějek, a to má za následek rozchod Lea a Piper.

 

15: Is there a Woogy in the house? ( Máme v domě bubáka? )

Režie: John T. Kretchmer

Scénář: Zack Estrin, Chris Levinson

Uvedení: 24.2.1999

Prue a Piper se baví z faktu, že má Phoebe stále strach z Bubáka. Strašidla z dětství, a do té doby než zemětřesení uvolní ve sklepě stínového ducha. Phoebe se pod jeho vlivem snaží zabít Prue a Piper, které musí rychle najít způsob, jak zachránit Phoebe, a jak se zabvit Bubeláka.

 

16: Which Prue is it anyway? ( Která Prue je ta pravá? )

Režie: John Behring

Scénář: Javire Grillo-Marxuach

Uvedení: 3.3.1999

Když má Phoebe vidinu. V níž je Prue probodnuta a poté umře, shoduje se to s okamžikem, kdy do města přichází válečník, aby zabil nejstarší čarodějku rodu, jako to udělal pra, pra pra tetě sester.

 

17: That ´70s Episode ( Návrat )

Režie: Richard Denault

Scénář: Sheryl J. Anderson

Uvedení: 7.4.1999

Mocný čaroděj se objeví u dveří Halliwellek s prohlášením, že s jejich matkou udělal dohodu, v níž on ušetří její život a na oplátku ona mu dá moc svých svých sester. Uprchnou mu a vydají se do minulosti, kde jejich matka byla ještě naživu, aby zabránili této dohodě.

 

18: When Bad Warlocks turn Good ( Když se zlo mění v dobro )

Režie: Kevin Inch

Scénář: Edithe Swensen

Uvedení: 4.28.1999

Prue se pokusí zachránit mladého muže, z něhož se vyklube budoucí kněz, aby tak zabránil tomu stát se čarodějem Zlé Moci Tří. Mezitím se Phoebe pokouší zbavit Piper plachosti ohledně rande s Joshem.

 

19: Out of sight ( Naslepo )

Režie: Craig Zisk

Scénář: Tony Blake, Paul Johnson

Uvedení: 5.5.1999

Když se Prue stane svědkem únosu v parku, reportér vidí, jak užívá svou moc. Phoebe a Piper se pokusí zjistit o démonu, co unesl ono dítě, víc a zastavit reportéra v odhalení Prue. Ve finále se Andy dozvídá celou pravdu o Pruiných schopnostech.

 

20: The Power of two ( Síla Dvou )

Režie: Elodie Keene

Scénář: Brad Kern

Uvedení: 12.5.1999

Když si Phoebe vyrazí na prohlídku Alcatrazu, uvidí ducha vraha, který vstoupí do těla strážce, aby se mohl dostat přes vodu, která vězení obklopuje. Phoebe ho musí zastavit dřív než bude příliš pozdě. Mezitím se Piper strachuje, že nechala Phoebe a Prue samotné, když odjela na pracovní výlet.

 

21: Love Hurts ( Láska je zlá )

Režie: James Whitmore

Scénář: Chris Levinson, Zack Estrin, Javier Grillo-Marxuach

Uvedení: 19.5.1999

Leo je zasažen šípem Temnonoše a poprosí sestry, aby mu pomohli v ochraně dívky, která je cílem temnonoše. Piper vyvolá kouzlo na prohození moci, ale omylem se také prohodí moci Phoebe a Prue. Mezitím Andy odejde z práce, aby ochránil Pruino tajemství od odhalení.

 

22: Déjá Vu all over again ( Neúprosná smyčka )

Režie: Lee Sheldon

Scénář: Brad Kern, Constance M. Burge

Uvedení: 26.5.1999

Když si čaroděj vytvoří plán na zabití Moci Tří., navštíví ho Tempus, démon, co dokáže vracet čas. Za jeho pomoci se čaroděj každý krok dostává blíž a blíž svému cíli. Phoebe má čím dál tím silnější déja vu, což je nenechá klidnou. Obzvláště když má vidinu Andyho smrti.