CARTER SAMUELSON

exdémon, čaroděj

Poprvé se neobjevil v epizodě, kdy vyšlo najevo, že démonské dítě Phoebe a Cola po zničení Séry našlo nový způsob, jak se narodit do našeho světa. Po dvou letech a několika měsících rychle vyspěl a navštívil dům Halliwellek, aby zde nastolil svůj řád. Urychlil vývoj Wyatta a Chrise a snažil se je převést na zlo. Tehdy se objevila Erin z budoucnosti a zastavila jeho běsnění tím, že ho poslala neznámo kam.

Později, když se Erin rozhodla stát se Andělem, je Carter opět povolán k návratu do Halliwell Manor. Jeho cesta je však dlouhá a složitá. Jeho příchod do domu Halliwellek přináší úlevu. Moc Tří je plně aktivní a jeho přítomnost už během několika málo týdnů zachrání několik životů.

Carter se pokouší žít v domě Halliwellů. Jeho splynutí s tamním okolím mu začíná usnadňovat Everret, kamarádka Erin a zároveň členka Aliance Mrtvá Čarodějka. Prvním větším úkolem se pro něj stává jeho vlastní minulost - Sanatorium Lehký Život a s tím i jeho kamarádka doktorka Aimee Novakova. To ho posune o něco blíž k získání daru Halliwellů.