BIANCA TORRES

fénix

Bianca Torresová se poprvé objevuje na scéně ke konci druhé řady CHNY. S Chrisem se ale více sbližuje až ve třetí sezóně. Bližší spojení obou dvou nastává, když se Bianca spojí s Tracey, přítelkyní Wyatta, v boji proti Hope McCarthy a Denny Jiggosvé - expřítelkyním Wyatta a Chrise. Tento souboj ukáže, že Chrisovi city k Biance jsou hlubší, než si on sám myslel. Fakt, že Bianca je Fénixem jejich vztah nenaruší. Další větší průlom nastává, když musí Chris zachránit Biancu před posedlou Denny, která se rozhodla pomstít se na Halliwellových tím nejhorším způsobem. Bianca je zachráněna Carterem, který je tak více sblížen s rodinou, do níž patří.

Bianca ve volných chvílích pracuje pro tajemnou Esmee, majitelku zakázané Knihovny Temná Blondýnka. Po nehodě Esmee se stává Bianca její zástupkyní se vším okolo. Zatímco Halliwellovi bojují s vlastním osudem, začíná Bianca dospívat a její ohnivé já v podobě Phoenixe se začíná hlásit o slovo. Jediný problém je ten, že ona proměna začíná v době, kdy Halliwellovi stojí před radikálním rozhodnutím.

Během jejího výletu s Chrisem do hor, kde mají prožít romantiku, klid a pohodu, střetne se s najatým bodyguardem, který ji přenese až k jejímu otci, který jí vylíčí jeho plány v tom, co má z Biancy být. Před otcem ji poté varuje i její matka. Bianca se ale nikomu z nich nezmíní o tom, že je již zasnoubená s představitelem dobra a světlonošem v jedné osobě - Chrisem. Mezitím se totiž plně ujistí o Chrisově lásce, když on sám projde jejím ohněm, který zabíjí ty, co nemilují věrně a pevně.

Matka Biance začíná posílat varovné vzkazy, že její otec ví, kde je a jde si pro ní. Bianca tak musí využít situace. Když Halliwellovi a Aliance Mrtvá Čarodějka začínají s kouzlem na poslání Paige zpět do minulosti, zmizí, aby tak nezpůsobila v domě Halliwellů ještě větší škodu. Netuší, že jí jde Chris hledat a že i on sám padne do rukou jejího táty. V poslední chvíli je oba zachrání Erin, která vše vidí z výšin Ztracené Knihovny.