Alex Harris ( Jan Kolařík ) - Alexander se narodil a vyrostl v Sunnydale a kamarádil s Willow Rosengergovou od dětství. Jeho dalším nejlepším kamarádem byl Jesse, do té doby, než se proměnil v upíra a musel být zapíchnut ... Alexem. O jeho rodině toho není moc známo. Ví se jen, že jeho matka neumí vařit, mohl by tu být i náznak alkoholismu v rodině ( Spí o Štědrý večer venku, aby se vyhnul .... ( Více )

Angel - Angel člověk se narodil v roce 1727 se s jménem Liam. Angel upír se „narodil“ v roce 1753, což mu dělá 246 nebo 247 v upířích letech. ( Tyto dvě data jsou na jeho náhrobku ve fleshbacích v „Angel, epizoda The Prodigal“ ) Byl tak ... ( Více )

Anya Jenkins ( Kateřina Horáčková ) - V roce 880 žila kdysi v jedné zapadlé Vikingské vesničce, asi, žena jménem Aud. Jednoho dne proměnila svého muže, Olafa, v trola, a tehdy ji navštívil démon Hoffryn a nabídl jí, že z ní udělá démonku patronku zneuctěných žen. Z Aud se tehdy stala Anyanka a po celé dlouhé ty roky byla obávaná a démony uznávaná... ( více )

Buffy Summers ( Klára Sochorová )- Buffy se narodila v lednu 1981 Hankovi a Joyce Summersovým. Teď jí je 22.  Jako dítě si prošla cestou skrze idol Dorothy Hamillovou, a byla blízko ke své sestřenici Celii, dokud nezemřela. Buffy začala chodit na Střední školu v Hemery High v Los Angeles, kde byla populární hlavní roztleskávačkou. V roce 1986 byla zvolena Princeznou plesu ... ( více )

Cordy Chase - Cordelia se narodila a vyrostla v Sunnydale. Je to klasický snob. Je populární roztleskávačkou, extrémně sebestředná a stále mluví jen o sobě. Když přijde do Sunnydale, Cordelie se s ní snaží spřátelit, protože kdokoli z L.A. musí být určitě naprosto cool ...    ( více )

 

Dawn Summers ( Barbora Jelenová )- Dawn, 16 dívka, Klíč a zároveň Buffyina sestra. Poté, co byl Klíč chráněn po celá století mnichy podle příkazů Dagona, byli donucení schovat ho před Glory, ďábelským bohem, tím, že ho proměnili v lidskou dívku. Umístili Dawn k přemožitelce ... (více)

Faith Lehane - Faith je další Přemožitelka, povolána po smrti Kendry. Ona, jako mnoho jiných postav, je trochu záhada. Co o ní víme, je to, že je to problémová dívka. Její pozorovatelka byla zabita upírem jménem Kakistos, a Faith je svědkem . pak uteče a to u ní vyvolá pocit viny. Je z Bostonu, a její matka je pravděpodobně mrtvá ( A byla alkoholička, když byla živá ) ... ( více )

Rupert Giles ( Daniel Dítě )- Rupert se narodil v Anglii do rodiny pozorovatelů – jeho otec a jeho babička byli oba Pozorovatelé. Mladý Giles byl zmatený tím, že jeho osud je stát se pozorovatelem. Chtěl být bojovým pilotem nebo zahradníkem. Navštěvoval Oxfordskou Univerzitu. Jenže tam byl jako rebel součástí kultu ( Říkali mu Rozparovač ) V jednom okamžiku vyvolaly démona Eyghona ... ( více )

Spike - ( Petr Štěpán ) Spike, známý též jako William Krvavý, dostal svůj nick podle jeho slabosti v týrání svých obětí pomocí hrotů. Jeho jméno William Krvavý vyšlo z o něco méně „podivného“ důvodu – vyšlo z jeho jména ... ( více )

Tara Maclay - Tara, 21, byla Willowina přítelkyně, a pomalu se začlenila do bandy, poté co s Will začala chodit ve čtvrté sezóně. Tařina matka umřela, když jí bylo 17, a Tara zdánlivě zdědila její moc jako čarodějka. Tara se narodila přibližně ... ( více )

Willow Rosenberg ( Jana Štvrtecká ) - Willow se narodila Irovi a Sheile Rosenbergovým. Je jako jediná židovský člen "Scooby" Gangu. Jak se ukázalo ani ona neměla přímo úžasný rodinný život.  Její rodiče jsou naprosto mimo Willowil život. Jednou se její matka pokusila upálit za čarodějnictví ...       ( více )