Osmá série

8.sezóna je již pouze komicsová verze. Původně bylo plánováno, že bude mít 25 archů, ale zdá se, že by jich mohla mít i dvojnásobek...

Osmá sezóna začíná asi rok a půl od zničení Brány pekel v Sunnydale v díle "Chosen" ( Buffy ) a zároveň po událostech v "Not fade away" ( Angel ).

Na světě je kolem 1800 přemožitelek a 500 z nich aktivně spolupracuje s Bandou v deseti týmech.

Buffy a Alex spolu velí hlavnímu velitelství, které se nachází v citadele kdesi ve Skotsku. Andrew má na starosti Jižní Itálii a Giles je v kontingentu Přemožitelek v Anglii. Faith bojuje v Clevelandu s další Bránou Pekel.

Armáda USA začíná čistit Sunnydaleský kráter, kde objeví jedinou přeživší obyvatelku - Amy Madison, která spolu s Warrenem Mearsem plánují proti Buffy a spol. velkou odvetu.

Dawn ztratí panenství s klukem jménem Kenny a následkem toho se zvětší. Do týmu přemožitelek přibudou nová jména: Rowena, Renne, Leah a Satsu.

- The Long Way Home ( 4 části )

- The Chain

- No Future For You

 

The Long Way Home

Účinkují: Buffy Summers, Alex Harris, Willow Rosenberg, Rupert Giles, Dawn Summers, Andrew Wells, Amy Madison, Warren Mears, Přemožtielky - Satsu, Renee, Rowena, Leah, Ethan Rayne, Angel a Spike ( Ve snové části ), Generál Voll

Část 1.

Buffy vede tým Přemožitelek ( Včetně jmenovaných Leahy, Roweny a Satsu ) do kostrla, který je v ochranném poli. Přitom odhalí, že na světě je přes 1800 přemožitelek, přičemž 2 jsou kopie Buffy, kdyby jí šel někdo po krku. Jedna je literárně v podzemí a druhá v Římě, kde se oddává párty a randění s nemrtvým. Alex je Buffy označován za Pozorovatele a šéfuje velitelství ve Skotsku, společně s počítačovými pracovníky, fyziky, mystiky, včetně Přemožitelky, co se jmenuje Renee. V kostele Buffy a její tým narazí na tři obří démony, co jsou obklopeny třemi mrtvolami.

Poté, co je porazí ( Jednomu prorazí hlavu krucifixem ) začínají Přemožitelky ohládávat těla. Každý má vyrytý divný symbol na hrudi. Buffy narazí na automatické zbraně, z čehož všichni usuzují, že oběti sem přišli bojovat. Buffy poví Alexovi, aby poslal kopii toho symbolu Gilesovi. Jedna z Přemožitelek narazí na zařízení, které generuje ochranné pole, předpokládá se, že patřilo obětem. Máme možnost vidět někoho v botách, jak se vznáší nad kostelem a pozoruje Přemožitelky.

V Sunnydale zatím generál Voll ( US Army ) dorazí ke kráteru, co tu zbyl poté, co se propadla Bárna Pekel, označí Přemožitelky za hrozbu světa a týmy přirovná k teroristickým buňkám. Je vyslána váldní expedice směrem do Brány Pekel. Šedesát stop pod Bránou Pekel jsou nuceni zastavit své ohledávací prace - něco našli.

Zpět ve Skotsku se Buffy a Alex snaží rozluštit onen okultní symbol. Alex to nazve "chlápek s monoklem", zatímco Buffy to přirovnává ke "krásnému západu slunce". Alex zároveň Buffy připomene, že by měla mluvit víc s Dawn. Ta je teď ve sklepení velitelství, kde vyčkává na případnou záchranu, nebo až se zase změnší. Buffy věří, že její obří velikost je důsledek ztráty Dawnina panenství s mladíkem jménem Kenny, která byl "Thricewise ( Vysvětlení je nespecifikované )

Po krátké, hořké návštěvě, kdy Buffy zmíní, že Dawn měla být na Berkeley, Buffy vychází ven, přitom odhalí, že od chvíle, co se zavřela Brána Pekle a Potenciální Přemožitelky byly aktivovány, že k sobě s Dawn mají daleko, že se jí stýská po mámě, domovu, bandě, churros a sexu.

Ve vládní budově je generálu Vollovi ukázána bytost, co byla nalezena na dně kráteru. Je mu řečena věta, co ta bytost řekla jako první !Pomohu Vám ji zabít!" Na oplátku chce mít prý přístup ke všem magickým náčiním a laboratoř pro jejího "přítele". Jestli se jim prý podaří Buffy sejmout, tak chtějí plnou imunitu ( oba dva ) a hlavně dostatek sýra. Generál Voll chce znát její identitu - bytost se mu představí jako Amy Madisonová.

 

Část 2.

Giles trénuje skupinku Přemožitelek v nespecifikovaném místě a je znepokojen tím, co předvádějí. "Máte techniku a moc, která by stačila k poražení Buffy," povídá jim, ale tím, že bojují každá sama za sebe, nemají čas na hlídaní ostatních osob v týmu.

Buffy má ve Skotsku stejný problém jako Giles. Přemožitelky pod kontrolou Buffy trénují právě boj s meči. Aby demonstrovala Buffy problém, který mladé Přemožitelky mají, vybídne Leah, Satsu a Rowenu: " Nakopejte mi zadek". Po chvilce jsou všechny tři poraženy, aniž by se Buffy víc namáhala. Přitom stihne Roweně ohodnotit její vlasy.

V Jižní Africe - Andrew vytáhl ven dkupinu Přemožtelek a jeho cílem je naučit je strategii a techniky boje. Po chvilce je Andrew zmaten a následně poté je dotázán jednou z Přemožitelek, proč používají "středověký křápy" místo, aby použili pistole. Na to Andrew reaguje odpovědí, že Buffy používala středověké zbraně jako je sekyra, meč a podobně celé roky, a že Přemožitečlka nikdy neužívá pistole a pod.

Zpět ve Skotsku - Dawn se koupe v jezerní zátoce, zatímco si s ní Alex povídá o jejích problémech s Buffy. Dawn odmítá, že by cítila, že ji Buffy nenávidí a vyjádří se žárlivě nad faktem, že má teď Buffy víc než 500 "nových a vylepšených přemožitelských sester" Alex se jí následně zeptá, jestli se právě z toho důvodu Dawn neudělala obrovskou. Dawn ho za takovou otázku spláchne jednou menší-větší vlnkou a Alex soptí, protože má jen dva vojenské obleky.

V USA - Generál Voll a jeho asistent diskutují nad Amyným plánem odrovnat Buffy. Voll si stěžuje, že nemůžou jen tak použít nukleární zbraň, aby zničili Buffyinu operativní základnu. Jeho asistent reaguje, že kdyby tak udělali, byli by 1. odhaleni a 2. obviněni. Voll ovšem komentuje zástupcův názor slovy: "Není problém, který by nemohl být vyhozen do vzduchu. Pak diskutují nad tím, co se stane, když Amy selže. Další na řadě bude její přítel. Voll se jde natáhnout. Je odhaleno, že Voll má na hrudi vytetovaný ten samý symbol jako oběti, které Buffy objevila dřív v kostele.

Mezitím - Alex se baví s Buffy o jeho rozhovoru s Dawn. Zároveň jí řekne jeho názor, který směřuje k tomu, že se Dawn zvětšila z jasným cílem a důvodem. To ale Buffy hodnotí, že tak jednoduché to není. Buffy se Alexe také zeptá, jestli by s ní nešel do postele. Alex jí ihned odpoví. Oba ví, že to není dobrý nápad. Ona slíbí, že bude milá. Přesunou se do Buffyina pokoje, kde ho Buffy začíná vášnivě líbat. Poté, co zběsile řekne, že se bojí tmy, je vtažena skrz zeď hradu a padá na zem. Přeje si nespadnout ... Gigantický démon napíchne jeho drápy její nohy a ruce a vytvoří obraz připomínající kříž Ježíše Krista. buffy se zmíní o tom, že déména zná, předtím než ji démon spálí jeho dechem.

Je odhaleno, že to celé byl jenom sen. Nad spící Buffy stojí Amy. Právě se jí chystá probodnout dýkou. Po chvilce do pokoje vtrhne Alex a čtyři přemožitelky. Alex po ní sice vystřelí ze své kuše, ale Amy ještě stihne Buffy bodnout. Alex vytáhne dýku z Buffy. Dýka se rozštěpí, což je způsobeno magickým ochranným kouzlem, které bylo na Buffy sesláno. Amy poukáže na fakt, že Buffy bude spát tak dlouho, dokud kletbu, kterou na ni uvrhla, nezlomí polibek z pravé lásky.

Renne a ostatní přemožitelky jsou na hlídce na střeše hradu. Krátce se baví o tom, jestli Renne miluje nebo nemiluje Alexe. Některé hodnotí její náhlý zájem o mnoho Alexových koníčků - včetně komicsových knih, filmy s Jamesem Bondem. Předtím než ale Renne stihne říci svůj názor, zaslechnout podivný hluk. Po chvilce mohou spatřit, jak se k nim blíží legie zombies.

Alex si stále povídá s Amy, když do místnosti vtrhne jedna z Přemožitelek, aby Alexovi pověděla o zombies, které sem přivolala Amy. Alex posílá tři Přemožitelky, aby šli na bitevní pole. Pak dalším Přemožitelkám nařídí, aby Amy hlídali a pak aby dali dohromady nějaké ty čarodějky, co by mohli začít pracovat na kouzlu "Pravá láska". Amy se usměje a říká, že osoba, která Buffy probudí, nemusí být ta, kterou má Buffy ráda, jen osoba, která Buffy opravdu miluje. Přitom posměšně podotkne, jestli to Alex nechce zkusit.

Jak Přemožitelky vedou válku proti zombies ( přičemž nejméně dvě jsou zabity a několik zraněno jejich vlastními meči, včetně Renee ) Buffy pokračuje její snění. Vnitřně si přeje, aby to už skončilo, protože to už moc bolí. Najednou se u ní objeví osoba, v červeném tričku, obličej zůstává schovaný, a nabídne jí ruku a povídá, že jí musí něco ukázat a ještě jí oslovuje "Moje lásko!"

Jak Satsu informuje ohromeného Alexe, že bitvu se zombies prohrávají, Amy sedí na okenní římse v Buffyině pokoji a sleduje to krveprolití tam dole. Nahlas se honosí, ji nemůže smést dolů. Najednou se u ní objeví Willow, pluje venku ve vzduchu, a říká: "Jak řekl jednou můj přítel ... Ráda bych otestovala tu teorii."

 

Část 3.

Postava v červeném tričku odmaskuje svou pravou podobu. Je odhaleno, že je to Ethan Rayne, kdysi kamarád Gilese. On Buffy prozradí, že jsou chyceni v jejím snovém vesmíru - směsi všeho, co by se jedné osobě mohlo zdát. Ethan nutí Buffy k úniku, aby mohla pomoci v bitvě tam nahoře.

Willow a Amy jsou chyceni v magickém duelu. Přitom se Will snaží absorbovat Aminu magii, aby je rozložila. Willow se podaří vyvolat kouzlo, kkteré způsobí, že se zombie tam venku začnou chovat, jako kdyby byly na plese. Amy jí to oplatí kouzlem, které Willow odpálí pryč, což způsobí, že její vlasy i oči zčernají. Když se jí začne Amy posmívat, obří Dawn ji vyruší. Mezitím Ethan pomohl Buffy skrze její snový vesmír do Aminy klece, když byla krysou. pak Buffy spatří tři X ( To může souviset s Vinem Dieselem nebo pornografií. ). Najednou mluví Ethan v hádankách, jako že "Soumrak padá" a že by si měla zapamatovat to, co viděla v jejím snu.

Když je Amy z cesty. Willow hodnotí Buffyin stav. Odhalí, že někdo v místnosti je do Buffy zamilovaný, i přesto, že ona osoba to vůbec nemusí vědět. Willow všem nařídí, aby si zavřeli oči, a aby ta osoba, co je do Buffy zamilovaná, věnovala Buffy polibek. Buffy, cítíce něco na svých rtech, se najednou probudí. Řve: "Skořicové bochánky!", ale zdroj, od nějž polibek vzešel, není odhalen. ) I když .. v Long Way Home, díl 4, je odhaleno, že přemožitelka jménem Satsu používá lesk na rty se skořicovou příchutí.

Giles kontaktuje démona stejné rasy jako ty, co zabili v díle prvním, aby se zeptal na informace kolem symbolu, co se našel na tělech. Démon však odpoví, že tento symbol je pro jejich druh nedůležitý. Alex kontaktuje Andrewa v Itálii, aby zjistil, jestli byla jejich stanice napadena a upozorní ho, aby byl připraven. Alex pak navštíví zraněnou Renee a poví jí, že v bitvě vydala to nejlepší, co v ní je.

Buffy a Willow zkoušejí Amy, která je chycena svazujícím kouzlem. Willow se ptá na obří Dawn a Buffy se ptá na Kennedy. Willow odhalí, že Kennedy zemřela, ale zároveň dodá, že to byla krátká mystická smrt, a že si právě dávají pauzu. Willow vystopuje  zdroj Aminy moci, objeví, že to přišlo odněkud poblíž Amy samotné. Stopující kouzlo otevře portál a transportuje to Willow s Amy v závěsu do vojenské základny. Buffy se začne vztekat, že to byla past. Na základně - Amy se zmíní, že se dohodli na zajmutí Buffy, ale podotkne, že Willow bude sloužit jako návnada. Hlas Amina "přítele" potvrzuje zabití Buffy, ale fakt, že se bude moci přímo pomstít Willow je pro něj mnohem víc vzrušující. Postava vystoupí ze stínu a je odhaleno, že jde o muže bez kůže - Warrena Mearse.

Ve snovém vesmíru se Buffy zobrazují situace, které se odehrály v její minulosti:

Pán

Joyce Summers

Angel

Cordelia Chase

Faith

Buffiin zápisník, kam si psala milostné vzkazy o Angelovi

Přeživší členové z Bandy, co se dívají na zbytky Sunnydale

Buffy a Angel, co se dívají na Vampyr knihu

Maturita Buffy, Willow a Alexe

Obličej Josse Whedona

Tara Maclay

První Přemožitelka

Caleb

Dawn