Summersovic Residence

informační zdroj: Buffyverse Wiki

 
Adresa: Revello Drive 1630, Sunnydale

Obyvatelé: Do čtvrté sezóny včetně v domě bydlí pouze Buffy a její matka Joyce. V páté sezóně se k nim přidá i Buffyina sestra Dawn. Po smrti Joyce v domě bydleli vlastně skoro všichni, kdo v Sunnydale v té době za něco stáli: Willow, Tara, Alex, Giles, Anya, dokonce chvíli i Amy Madison ( Když byla proměněna zpět v člověka a nedokázala se vrátit k otci, Spike, Andrew Wells a některé potencionální přemožitelky, protože v sedmé sezóně slouží Summersovic residence jako velitelství při boji s Prvním zlem.

Fyzický vzhled: Dům byl postaven v Amercan Craftsman stylu. Má dvě patra a poměrně velký sklepní prostor, což je pro domy v Jižní Kalifornii ne příliš obvyklé. Jen některé mají sklepy a k tomu nemají příliš mnoho prostoru.

Sklep: V poměrně velkém sklepě se nachází pračka a další předměty pro praní včetně boileru na horkou vodu. Schody do přízemí jsou situovány s východem u kuchyně.

Přízemí: Vstoupíme do haly, která rozděluje přízemí na dvě části. Z pohledu dveří se napravo nachází jídelna, tou pak přímo projdeme do kuchyně, kde se také nachází zadní vchod na zadní verandu a na zahradu. Nalevo ode dveří se pak nachází obývací místnost, další vchod na verandu a vstup do další části obývací místnosti. ( Teď přemýšlím, jestli je ta místnost vidět, ale asi by měla. Z ní se pak dostaneme zpět do haly. Tam se po straně nacházejí schody do prvního patra. Kromě jiné se ze strany kuchyně dostaneme do sklepa. V hale se také nachází méně identifikovatelný prostor, který by mohl být třeba úklidová místnost.

První patro: První patro má celkem tři ložnice a jednu koupelnu. Hlavní ložnice do čtvrté sezóny patřila Joyce. Mezi pátou a šestou sezónou se do hlavní ložnice nastěhovala Willow a Tara. Ložnice s pohledem na hlavní ulici patřila Buffy. Díky tomu, že Wiilow odjela mezi šestou a sedmou sezónou do Anglie, nastěhovala se Buffy do hlavní ložnice a její pokoj po čase získala Willow. Mezi těmito dvěma ložnice byl kdysi úložný prostor a pracovna Joyce, než se v páté sezóně objevila Dawn a místnost připadla jí.