Angel ( dabing Martin Sláma )- Angel člověk se narodil v roce 1727 se s jménem Liam. Angel upír se „narodil“ v roce 1753, což mu dělá 246 nebo 247 v upířích letech. ( Tyto dvě data jsou na jeho náhrobku ve fleshbacích v „Angel, epizoda The Prodigal“ ) Byl tak ... ( Více )

Cordy Chase ( dabing Tereza Grygarová ) - Cordelia se narodila a vyrostla v Sunnydale. Je to klasický snob. Je populární roztleskávačkou, extrémně sebestředná a stále mluví jen o sobě. Když přijde do Sunnydale, Cordelie se s ní snaží spřátelit, protože kdokoli z L.A. musí být určitě naprosto cool ...    ( více )

Allen Fracis Doyle ( dabing Robert Jícha ) - Doyle se narodil v roce 1970 v Dublinu, Irsku. Jeho matka byla člověk, smrtelník, jeho otec pak démon "Brachen". Jeho démonské schonpsti byly až do jeho 21.let nečinné a bez projevů. V té době pomáhal své manželce Harriet ( Harry ) v kuchyni... ( více )

Wesley Wyndam Pryce ( dabing Aleš Zbořil ) - O mládí Wesleyho je známo velmi málo. Za zmínku však postačí, že ve věku šesti - sedmi let oživil ptáčka za pomoci ukradeného pergamenu. V pozdějších letech ... ( Více )

Charles Gunn - Gunn se narodil v Badlands ( část vnitřního L.A. ), kam policie nechodí moc často. Stará se o svou sestru Alonnu. I když má nějaký ten škraloup ohledně zákona, chová se jako městský Robin Hood, aby zůstaly ulice bezpečné... ( Více )

Winifred Burkle - Fred se narodila v Dallasu, v Texasu, Rogerovi a Trish Burklovým. Když dosáhla dospělosti a odmaturovala, přestěhovala se do Los Angeles na Univerzitu. Prvotně studovala historii. Přitom ... ( Více )

Darla - Darla se narodila v druhé polovině 16.století. Její pravé jméno nebylo nikdy odhaleno a ona sama si ho nepamatuje. Jako mladá prostitutka se stala nezávisle bohatou ale zároveň onemocněla syfilis. V roce 1609, leží ... ( Více )